»   13.09.2008   sobota
86001 14:00 HBC North Stars Chomutov HBC SIAD Bulldogs Bílina 2:0 0:0; 2:0; 0:0
86002 10:30 HBC Concept team Most HC Nordics Most 8:4 2:2; 3:1; 3:1
86003 13:00 HBC Tučňáci Chomutov HbC RONDO Teplice 1:10 1:3; 0:6; 0:1
86004 14:00 TJ Baník Meziboří SHK SEKO Louny B 5:2 3:1; 1:1; 1:0
    »   20.09.2008   sobota
86006 10:00 SHK SEKO Louny B HBC Tučňáci Chomutov 8:4 3:2; 3:1; 2:1
86007 13:00 HC Nordics Most HSÚ Koliba Ústí nad Labem 2:7 0:2; 2:3; 0:2
86008 14:00 HBC North Stars Chomutov HBC Concept team Most 8:4 2:2; 4:0; 2:2
86009 15:30 HBC Orlík Ústí nad Labem TJ Baník Meziboří 3:5 2:2; 1:2; 0:1
86010 17:30 DDM Ústí nad Labem - SD HbC RONDO Teplice 3:13 1:6; 1:5; 1:2
    »   28.09.2008   neděle
86012 14:00 TJ Baník Meziboří HC Nordics Most 0:5 Kontumace
86013 14:00 HbC RONDO Teplice SHK SEKO Louny B 11:0 4:0; 2:0; 5:0
86014 17:00 HSÚ Koliba Ústí nad Labem HBC North Stars Chomutov 7:2 1:1; 2:1; 4:0
86015 17:30 HBC Tučňáci Chomutov HBC Orlík Ústí nad Labem 5:2 0:1; 3:1; 2:0
    »   04.10.2008   sobota
86016 10:00 HBC SIAD Bulldogs Bílina HBC Concept team Most 1:3 0:2; 0:1; 1:0
86017 10:30 HBC Orlík Ústí nad Labem HbC RONDO Teplice 3:7 1:4; 1:0; 1:3
86018 11:30 HC Nordics Most HBC Tučňáci Chomutov 6:1 3:1; 2:0; 1:0
86019 14:00 HBC North Stars Chomutov TJ Baník Meziboří 0:2 0:1; 0:0; 0:1
86020 18:00 DDM Ústí nad Labem - SD SHK SEKO Louny B 5:4 2:1; 3:2; 0:1
    »   05.10.2008   neděle
86011 10:00 HBC SIAD Bulldogs Bílina DDM Ústí nad Labem - SD 9:6 1:1; 2:3; 6:2
    »   11.10.2008   sobota
86021 09:30 HSÚ Koliba Ústí nad Labem HBC SIAD Bulldogs Bílina 10:1 3:0; 3:1; 4:0
86022 10:00 SHK SEKO Louny B HBC Orlík Ústí nad Labem 1:8 1:1; 0:4; 0:3
86023 10:30 HBC Tučňáci Chomutov HBC North Stars Chomutov 3:9 1:2; 2:4; 0:3
86024 13:00 HBC Concept team Most DDM Ústí nad Labem - SD 16:3 6:0; 4:2; 6:1
86025 14:00 HbC RONDO Teplice HC Nordics Most 7:3 2:0; 3:0; 2:3
    »   18.10.2008   sobota
86026 10:00 HBC SIAD Bulldogs Bílina TJ Baník Meziboří 5:4 ss 1:2; 1:0; 2:2 - 1:0
86027 10:30 HC Nordics Most SHK SEKO Louny B 6:2 0:1; 5:0; 1:1
86028 13:00 HBC Concept team Most HSÚ Koliba Ústí nad Labem 7:3 3:0; 0:0; 4:3
86029 14:00 HBC North Stars Chomutov HbC RONDO Teplice 3:5 1:3; 2:1; 0:1
86030 15:30 DDM Ústí nad Labem - SD HBC Orlík Ústí nad Labem 4:5 ss 2:0; 1:0; 1:4 - 0:1
    »   25.10.2008   sobota
86031 10:00 SHK SEKO Louny B HBC North Stars Chomutov 1:4 0:1; 0:3; 1:0
86032 10:00 HSÚ Koliba Ústí nad Labem DDM Ústí nad Labem - SD 9:3 2:1; 4:0; 3:2
86033 12:00 HBC Orlík Ústí nad Labem HC Nordics Most 0:5 0:1; 0:2; 0:2
86034 13:00 HBC Tučňáci Chomutov HBC SIAD Bulldogs Bílina 1:6 0:1; 1:4; 0:1
86035 14:00 TJ Baník Meziboří HBC Concept team Most 2:5 0:1; 1:1; 1:3
    »   28.10.2008   úterý
86005 17:00 HSÚ Koliba Ústí nad Labem HBC Orlík Ústí nad Labem 3:0 0:0; 0:0; 3:0
    »   01.11.2008   sobota
86036 10:00 HBC SIAD Bulldogs Bílina HbC RONDO Teplice 5:1 1:0; 1:1; 3:0
86037 14:00 HBC North Stars Chomutov HBC Orlík Ústí nad Labem 7:6 2:2; 4:1; 1:3
86038 16:30 HBC Concept team Most HBC Tučňáci Chomutov 10:4 5:0; 1:2; 4:2
86039 17:30 DDM Ústí nad Labem - SD HC Nordics Most 5:5 0:2; 4:1; 1:2
    »   02.11.2008   neděle
86040 14:30 HSÚ Koliba Ústí nad Labem TJ Baník Meziboří 3:2 1:0; 0:0; 2:2
    »   08.11.2008   sobota
86041 09:30 HC Nordics Most HBC North Stars Chomutov 7:6 ss 4:2; 1:2; 1:2 - 1:0
86042 10:00 SHK SEKO Louny B HBC SIAD Bulldogs Bílina 2:6 0:0; 1:3; 1:3
86043 12:00 HBC Tučňáci Chomutov HSÚ Koliba Ústí nad Labem 3:10 2:2; 0:5; 1:3
86044 14:00 TJ Baník Meziboří DDM Ústí nad Labem - SD 4:1 1:0; 1:0; 2:1
86045 14:00 HbC RONDO Teplice HBC Concept team Most 1:2 0:0; 1:1; 0:1
    »   15.11.2008   sobota
86047 10:00 HBC SIAD Bulldogs Bílina HBC Orlík Ústí nad Labem 5:2 2:0; 0:0; 3:2
86048 14:00 TJ Baník Meziboří HBC Tučňáci Chomutov 8:1 1:0; 3:0; 4:1
86049 17:00 HSÚ Koliba Ústí nad Labem HbC RONDO Teplice 3:6 2:2; 1:2; 0:2
86050 19:00 DDM Ústí nad Labem - SD HBC North Stars Chomutov 4:3 1:0; 0:0; 3:3
    »   22.11.2008   sobota
86051 10:00 SHK SEKO Louny B HSÚ Koliba Ústí nad Labem 6:11 3:4; 2:3; 1:4
86052 10:00 HC Nordics Most HBC SIAD Bulldogs Bílina 4:6 1:3; 1:3; 2:0
86053 14:00 HbC RONDO Teplice TJ Baník Meziboří 3:0 0:0; 0:0; 3:0
86054 16:00 HBC Orlík Ústí nad Labem HBC Concept team Most 5:7 4:1; 0:4; 1:2
86055 18:00 HBC Tučňáci Chomutov DDM Ústí nad Labem - SD 5:8 0:2; 3:2; 2:4
    »   29.11.2008   sobota
86056 14:00 SHK SEKO Louny B TJ Baník Meziboří 1:6 0:2; 1:1; 0:3
    »   30.11.2008   neděle
86057 10:00 HC Nordics Most HBC Concept team Most 2:3 ss 1:0; 0:1; 1:0 - 0:1
86058 12:00 HBC Orlík Ústí nad Labem HSÚ Koliba Ústí nad Labem 5:2 3:1; 0:1; 2:0
86059 10:00 HBC SIAD Bulldogs Bílina HBC North Stars Chomutov 6:4 2:2; 1:2; 3:0
86060 14:00 HbC RONDO Teplice HBC Tučňáci Chomutov 10:4 3:0; 4:3; 3:1
    »   06.12.2008   sobota
86046 10:00 HBC Concept team Most SHK SEKO Louny B 13:0 0:0; 7:0; 6:0
    »   07.12.2008   neděle
86061 09:00 HBC Tučňáci Chomutov SHK SEKO Louny B 1:3 0:3; 1:0; 0:0
86062 12:00 HSÚ Koliba Ústí nad Labem HC Nordics Most 4:0 0:0; 1:0; 3:0
86063 14:00 TJ Baník Meziboří HBC Orlík Ústí nad Labem 5:5 2:0; 2:5; 1:0
86064 14:00 HbC RONDO Teplice DDM Ústí nad Labem - SD 3:1 0:1; 1:0; 2:0
86065 16:30 HBC Concept team Most HBC North Stars Chomutov 5:3 3:1; 0:1; 2:1
28.04.2009 13:26:07
cejda8
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one