»   21.02.2009   sobota
86066 10:00 SHK SEKO Louny B HbC RONDO Teplice 3:1 0:0; 2:1; 1:0
86067 12:00 DDM Ústí nad Labem - SD HBC SIAD Bulldogs Bílina 2:3 1:2; 1:0; 0:1
86068 13:00 HC Nordics Most TJ Baník Meziboří 5:0 Kontumace
86070 14:00 HBC Orlík Ústí nad Labem HBC Tučňáci Chomutov 4:3 2:1; 2:2; 0:0
    »   28.02.2009   sobota
86071 10:00 HBC Tučňáci Chomutov HC Nordics Most 3:5 2:1; 0:3; 1:1
86073 08:00 TJ Baník Meziboří HBC North Stars Chomutov 6:5 2:2; 3:0; 1:3
86074 14:00 HbC RONDO Teplice HBC Orlík Ústí nad Labem 7:3 1:1; 1:1; 5:1
86075 19:00 HBC Concept team Most HBC SIAD Bulldogs Bílina 3:2 ss 1:0; 1:2; 0:0 - 1:0
    »   07.03.2009   sobota
86076 08:30 HBC Orlík Ústí nad Labem SHK SEKO Louny B 7:7 2:0; 3:3; 2:4
86077 10:00 HBC SIAD Bulldogs Bílina HSÚ Koliba Ústí nad Labem 1:2 0:1; 1:0; 0:1
86078 14:00 HBC North Stars Chomutov HBC Tučňáci Chomutov 2:4 0:2; 1:2; 1:0
86079 17:00 HC Nordics Most HbC RONDO Teplice 3:3 0:1; 1:1; 2:1
86080 18:00 DDM Ústí nad Labem - SD HBC Concept team Most 0:2 0:0; 0:1; 0:1
    »   08.03.2009   neděle
86069 14:00 HBC North Stars Chomutov HSÚ Koliba Ústí nad Labem 3:2 0:0; 2:1; 1:1
86072 15:00 SHK SEKO Louny B DDM Ústí nad Labem - SD 6:7 ss 2:1; 3:3; 1:2 - 0:1
    »   14.03.2009   sobota
86081 10:00 SHK SEKO Louny B HC Nordics Most 2:5 0:2; 1:0; 1:3
86082 09:30 TJ Baník Meziboří HBC SIAD Bulldogs Bílina 4:3 1:2; 0:0; 3:1
86083 14:00 HbC RONDO Teplice HBC North Stars Chomutov 5:4 2:1; 1:2; 2:1
86084 17:00 HSÚ Koliba Ústí nad Labem HBC Concept team Most 4:3 2:1; 1:1; 1:1
86085 19:00 HBC Orlík Ústí nad Labem DDM Ústí nad Labem - SD 5:4 ss 2:0; 1:1; 1:3 - 1:0
    »   21.03.2009   sobota
86086 09:00 HBC Concept team Most TJ Baník Meziboří 5:0 2:0; 0:0; 3:0
86087 10:00 HBC SIAD Bulldogs Bílina HBC Tučňáci Chomutov 9:4 2:0; 5:1; 2:3
86088 11:00 HC Nordics Most HBC Orlík Ústí nad Labem 7:6 3:3; 1:3; 3:0
86089 14:00 HBC North Stars Chomutov SHK SEKO Louny B 8:3 1:1; 2:2; 5:0
86090 17:00 DDM Ústí nad Labem - SD HSÚ Koliba Ústí nad Labem 5:8 2:3; 2:2; 1:3
    »   28.03.2009   sobota
86091 09:00 HBC Tučňáci Chomutov HBC Concept team Most 1:0 0:0; 0:0; 1:0
86092 11:00 HC Nordics Most DDM Ústí nad Labem - SD 4:1 0:1; 1:0; 3:0
86093 10:30 HBC Orlík Ústí nad Labem HBC North Stars Chomutov 5:2 2:0; 2:2; 1:0
86094 14:00 TJ Baník Meziboří HSÚ Koliba Ústí nad Labem 3:5 0:3; 1:1; 2:1
86095 14:00 HbC RONDO Teplice HBC SIAD Bulldogs Bílina 1:5 1:0; 0:3; 0:2
    »   04.04.2009   sobota
86096 10:00 HBC SIAD Bulldogs Bílina SHK SEKO Louny B 14:1 4:0; 4:1; 6:0
86097 08:00 DDM Ústí nad Labem - SD TJ Baník Meziboří 3:2 ss 0:1; 0:0; 2:1 - 1:0
86098 11:30 HBC Concept team Most HbC RONDO Teplice 5:2 1:1; 2:0; 2:1
86099 14:00 HBC North Stars Chomutov HC Nordics Most 3:5 1:1; 0:1; 2:3
86100 19:00 HSÚ Koliba Ústí nad Labem HBC Tučňáci Chomutov 2:6 1:4; 1:2; 0:0
    »   11.04.2009   sobota
86101 10:00 SHK SEKO Louny B HBC Concept team Most 2:12 1:2; 1:1; 0:9
86102 11:30 HBC Orlík Ústí nad Labem HBC SIAD Bulldogs Bílina 6:8 2:1; 2:6; 2:1
86103 11:00 HBC Tučňáci Chomutov TJ Baník Meziboří 5:1 3:1; 0:0; 2:0
86104 14:00 HBC North Stars Chomutov DDM Ústí nad Labem - SD 6:3 4:2; 2:1; 0:0
86105 14:00 HbC RONDO Teplice HSÚ Koliba Ústí nad Labem 7:1 1:0; 1:1; 5:0
    »   13.04.2009   pondělí
86106 10:00 HBC SIAD Bulldogs Bílina HC Nordics Most 3:1 1:1; 1:0; 1:0
86107 12:00 HSÚ Koliba Ústí nad Labem SHK SEKO Louny B 5:0 Kontumace
86108 13:00 HBC Concept team Most HBC Orlík Ústí nad Labem 9:1 2:0; 3:1; 4:0
86109 14:00 TJ Baník Meziboří HbC RONDO Teplice 5:6 0:0; 4:3; 1:3
86110 14:00 DDM Ústí nad Labem - SD HBC Tučňáci Chomutov 10:6 4:0; 2:1; 4:5
28.04.2009 13:29:30
cejda8
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one