Archiv článků

   SILNĚJŠÍ PES, CO? ..........!!!!!!        

  ?

25.LET KOLIBY 1987-2012 

Kam na DOHOKEJBALOVOU????

Mácháč (12 | 50%)
Vltava (12 | 50%)

Zdar pánové, JSME PŘIHLÁŠENI NA TURNAJ BORUVKA 2015.
TERMÍN 5.-6.9.2015
Potvrzujte účast.!!!
PETR
    

 

Ucast potvrdil: Hujer, Cejdis, Vitas, Svaca, Jindra K. Bajty, Proky, Boda, Bruhyc, Rezi, Pavlas, Pejda v nedeli, Zaciname v sobotu v 11:00 hodin a 13:30 hodin druhy. Dalsi v nedeli v 8:30 hodin a v 11:50 hodin dale dle umisteni ve skupine.
Sezóna 2016/2017
Lidi co budou hrát:
1B. Matějka Pavel(Hujer)
2B. Celner Jan
3B. Turza Lukáš ??
__________________________________________
1. Čejka Petr
2. Vitko Jiří
3. Michal Langr
4. Schwarzjig Ludvík
5. Brůha Vít
6. Povejšil Tomáš
7. Prokeš Radek
8. Řežábek Tomáš
9. Straka Miroslav
10. France Pavel
11. Formánek Jaroslav
12. Pešout Martin
13. Bohouš Černý
14. Dvořáček Aleš
15. Wagy
16. Kratochvíl Václav
Sezóna 2016/2017
2.Kolo
REGISTRACE Prodloužení/SS/H

FRANCE Pavel 200 Kč - ZAPLACENO
CELNER Jan 700Kč
MUDROŇKA Aleš 200 Kč
POVEJŠIL Tomáš 200 Kč - ZAPLACENO
PROKEŠ Radek 200 Kč - ZAPLACENO
BRŮHA Vít 500 Kč - ZAPLACENO
ČEJKA Petr 200 Kč - ZAPLACENO
FORMÁNEK Jaroslav 500 Kč ZAPLACENO
KRATOCHVÍL Václav 200 Kč
LANGR Michal 500 Kč - ZAPLACENO
MATĚJKA Pavel 500 Kč -ZAPLACENO
ŘEŽÁBEK Tomáš 500 Kč - ZAPLACENO
STRAKA Miroslav 500 Kč - ZAPLACENO
VITKO Jiří 500Kč - ZAPLACENO
DVOŘÁČEK Aleš 200 Kč
WÁGNER Lukáš 400 Kč
PEŠOUT Martin 400 Kč - ZAPLACENO
1 sobota 12.11.2016 9:00 KRUPKA HSÚ Foreads Ústí nad Labem HSÚ Koliba Ústí nad Labem
2 neděle 18.09.2016 13:30 ÚSTÍ NAD LABEM HSÚ Koliba Ústí nad Labem HSÚ SHC Warriors Chlumec
3 neděle 25.09.2016 16:00 LITOMĚŘICE SHC Killers Litoměřice B HSÚ Koliba Ústí nad Labem
4 neděle 02.10.2016 17:00 ÚSTÍ NAD LABEM HSÚ Koliba Ústí nad Labem SC Dragons Ústí nad Labem
5 sobota 08.10.2016 12:00 ÚSTÍ NAD LABEM HSÚ HBC Coma Team HSÚ Koliba Ústí nad Labem
6 x x x x 14 HSÚ Koliba Ústí nad Labem
7 neděle 23.10.2016 16:45 ÚSTÍ NAD LABEM HSÚ Koliba Ústí nad Labem HBC Devils Děčín
8 neděle 06.11.2016 13:45 ÚSTÍ NAD LABEM HSÚ HBC Desperados HSÚ Koliba Ústí nad Labem
9 neděle 13.11.2016 11:45 ÚSTÍ NAD LABEM HSÚ Koliba Ústí nad Labem HBC Orlík Ústí nad Labem
10 neděle 20.11.2016 13:00 ÚSTÍ NAD LABEM HSÚ Sharks Neštěmice HSÚ Koliba Ústí nad Labem
11 neděle 27.11.2016 10:30 ÚSTÍ NAD LABEM HSÚ Koliba Ústí nad Labem HSÚ HBC 74
12 neděle 04.12.2016 12:00 ÚSTÍ NAD LABEM HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem HSÚ Koliba Ústí nad Labem
13 neděle 11.12.2016 10:00 ÚSTÍ NAD LABEM HSÚ Koliba Ústí nad Labem HSÚ Pivní veteráni
2. kolo 1.OHbL 18.9.2016 od 13:30 sraz na zápas ve 13:00 na Rondelu

KOLIBA - Chlumec 4 : 2 ( 1:0, 1:1, 2:1)

06:52 Prokeš Radek (Schwarzjirg Ludvík, Vitko Jiří (A)) EQ
28:56 Vocásek David PP
27:02 Formánek Jaroslav (Řežábek Tomáš) PP
34:15 Prokeš Radek (Schwarzjirg Ludvík, France Pavel) PP
41:03 Vocásek Jaroslav PP
42:21 Vitko Jiří (A) (Schwarzjirg Ludvík, Prokeš Radek) PP

Sestava:

Jandis

1 - Proky, Šváca, Viťas
2 - Stráča, Wagy, Formy
3 - Řeži, Peši, Bruhič,

Pavlas, Langi, Kráťa, Čejdis


Rozhodčí: BERÁNEK- JOUDAL
3. kolo 1.OHBL neděle 25.9.2016 od 16:00hodin v Litoměřicích
Sraz na zápas ve 14:45 hodin na parkovišti na Rondelu případně v 15:30 v Litoměřicích

Litoměřice - KOLIBA 4 : 2 ( 2:1, 0:1, 2:0 )

11:54 Smolík Michal (Pechan Jiří, Stibal Marek) EQ
12:27 Pechan Jiří (Smolík Michal) EQ
13:07 Wágner Lukáš (Vitko Jiří (A)) EQ
19:04 Vitko Jiří (A) (Wágner Lukáš, Prokeš Radek) PP
34:52 Rechtorik Ondřej (Smolík Michal) PP
39:26 Smolík Michal (Pechan Jiří) EQ

Sestava:

Hujer

Viťas, Šváca, Proky

Formy, Stráča, Wagy

Řeži, Peši, Brůhyč

Čejdis, Kráťa, Langi, Dvořka, Pavlas
4. kolo 1OHbL 2.10.2016 od 17:00; Sraz na hřišti u Rondelu 16:30

KOLIBA - Dragons 5 : 8 (3:2,1:4, 1:2)

01:12 Mach Martin (Netušil Jaroslav, Tauš Stanislav) EQ
03:06 Patzelt Martin (Faigl Tomáš, Tůma Michal) EQ
07:28 Vitko Jiří (Schwarzjirg Ludvík) EQ
07:43 Wágner Lukáš (Schwarzjirg Ludvík) EQ
10:21 Wágner Lukáš (Dvořáček Aleš) PP
16:00 Patzelt Martin (Tůma Michal) EQ
20:43 Netušil Jaroslav (Vlach Milan (C)) EQ
23:25 Mach Martin (Patzelt Martin) EQ
27:18 Netušil Jaroslav EQ
29:18 Vitko Jiří (Wágner Lukáš, Schwarzjirg Ludvík) EQ
30:48 Faigl Tomáš (Mach Martin, Patzelt Martin) EQ
40:04 Netušil Jaroslav (Filipovský Jan, Vlach Milan (C)) PP
42:45 Straka Miroslav (Wágner Lukáš, Dvořáček Aleš) EQ

Hujer

Viťas, Šváca, Langy, Stráča, Wagy, Peši

Čejdis, Dvoři, Pavlas, , Řeži

Omluvenky:
Bruhyč, Kráťa, Pejda, Prachy - zranění
Formy - práce
Proky - záda blok
3.Kolo
Koliba 16/17

Koliba 16/17

5. Kolo OHbL sobota 8.10.2016 ve 12:00 sraz v 11:30 na hřišti na Rondelu

Coma : KOLIBA 4 : 10 (2:1,2:5,0:4)

Evidence branek

04:34 Zahradník Lukáš (Čaloun Jan, Beránek Jiří) PP
08:07 Čaloun Jan (Harkabus Tomáš, Vávra Josef) EQ
24:24 Zdvořáček Petr (Čaloun Jan, Zahradník Lukáš) PP
28:41 Místecký Lukáš (Trončinský Jan, Čaloun Jan) EQ


04:49 Formánek Jaroslav (Koev Patrik) EQ
15:57 Straka Miroslav (Celner Jan, Wágner Lukáš) EQ
24:50 Wágner Lukáš (Formánek Jaroslav) EQ
25:55 Formánek Jaroslav (Straka Miroslav, Wágner Lukáš) EQ
26:51 Prokeš Radek (Straka Miroslav, Schwarzjirg Ludvík) PP
29:57 Dvořáček Aleš (Vitko Jiří, Schwarzjirg Ludvík) EQ
30:13 Koev Patrik (Wágner Lukáš, Straka Miroslav) EQ
30:32 Vitko Jiří (Prokeš Radek, Řežábek Tomáš) EQ
41:42 Dvořáček Aleš (Wágner Lukáš, Straka Miroslav) PP
42:57 Vitko Jiří (Schwarzjirg Ludvík, Celner Jan) EQ



Sestava:

Celi

Viťas, Šváca, Proky, Formy, Páťa, Peši, Wagy

Čejdis, Pavlas, Langy, Dvořka, Řeži, Stráča
4.Kolo
4.KOLO
5.KOLO
6. Kolo OHbL neděle 23.10.2016 v 16:45 sraz v 16:15 na hřišti na Rondelu

KOLIBA:Devils
4:1 (1:1, 1:1, 2:0)

07:07 Vitko Jiří (Schwarzjirg Ludvík, Prokeš Radek) EQ
23:24 Vitko Jiří (Schwarzjirg Ludvík, Celner Jan) EQ
38:10 Řežábek Tomáš (Prokeš Radek) EQ
44:47 Wágner Lukáš (Řežábek Tomáš) EN
:
22:11 Pengl Petr EQ


Sestavat:

CELI

Čejdis, Langy, Stráča, Řeži, Pavlas, Kráťa

Viťas, Šváca, Proky, Formy, Wagy, Páťa, Peši,
6.KOLO
7.Kolo
7.Kolo OHbL Neděle 6.11.2016 ve 13:45 Ústí nad Labem - Rondel, sraz na hřišti ve 13:15

Desperados:KOLIBA
5:15 (1:5,2:7,2:3)

09:13 Boček Jan (Černý Jakub)EQ
18:30 Bodnár Dušan (Salava Martin)PP
22:54 Rážek Miroslav (Taneček Luděk (C),  Štěpánek Jan)EQ
35:10 Špora Arnošt (A) (Škarvada Jiří,  Marcín Daniel)EQ
35:48 Rážek Miroslav (Hašek Jakub,  Taneček Luděk (C))EQ
:
04:08 Formánek Jaroslav (Wágner Lukáš)EQ
05:19 Schwarzjirg Ludvík (Prokeš Radek,  Čejka Petr (C))PP
07:46 Prokeš Radek (Schwarzjirg Ludvík,  Vitko Jiří)EQ
12:02 Prokeš Radek (Vitko Jiří)EQ
14:49 Schwarzjirg Ludvík (Vitko Jiří,  Prokeš Radek)EQ
17:34 Koev Patrik (Wágner Lukáš,  Čejka Petr (C))EQ
17:59 Koev Patrik (Wágner Lukáš)EQ
19:09 Straka Miroslav (Wágner Lukáš)SH
23:44 Koev Patrik (Wágner Lukáš)EQ
26:14 Wágner Lukáš (Straka Miroslav)PP
27:04 Schwarzjirg Ludvík (Vitko Jiří)EQ
29:11 Prokeš Radek (Pešout Martin)EQ
30:17 Schwarzjirg Ludvík (Vitko Jiří)EQ
30:27 Prokeš Radek (Schwarzjirg Ludvík,  Straka Miroslav)EQ
43:25 Schwarzjirg Ludvík (Vitko Jiří,  Pešout Martin)EQ

 
 

Potvrzená účast na zápas:

Hujer

Langi, Čejdis, Stráča, Řeži?, Poulis

Viťas, Šváca, Proky, Formi, Páta, Peši, Wagy?

Omluvenky:
Dvoři (práce), Prachy ( zranění ), Pejda ( zranění )
Dohrávka 1.kola SOBOTA 12.11.2016 15:30 Krupka, SRAZ 15:00 na hřišti

Foreads:KOLIBA

1:0


44:22     Černý Luboš (Mrštík Václav,  Gottfried Lukáš)    EQ
:
/

Potvrzená účast:
Hujer

Viťas, Šváca, Proky, Wagy, Stráča, Peši

Langi, Čejdis, Pavlas, Řeži


 
Dohrávka 1.Kola
Dohrávka 1.Kola
8.Kolo NEDĚLE 13.11.2016 11:45 Ústí nad Labem, SRAZ 11:15 na hřišti

KOLIBA:Orlík

11:4

15:35     Wágner Lukáš (Straka Miroslav,  Langr Michal)    EQ
17:12     Prokeš Radek (Vitko Jiří,  France Pavel)    EQ
22:52     Řežábek Tomáš (Prokeš Radek,  Schwarzjirg Ludvík)    PP
26:31     Vitko Jiří (Prokeš Radek,  France Pavel)    EQ
27:28     Wágner Lukáš (Řežábek Tomáš)    EQ
28:37     Straka Miroslav (Wágner Lukáš,  Řežábek Tomáš)    EQ
36:14     Prokeš Radek (Langr Michal,  Řežábek Tomáš)    EQ
37:26     Straka Miroslav (Wágner Lukáš,  Formánek Jaroslav)    EQ
43:17     Schwarzjirg Ludvík (Pešout Martin)    EQ
43:38     Straka Miroslav     EQ
44:28     Prokeš Radek (Schwarzjirg Ludvík,  Čejka Petr (C))    EQ
:
04:46     Štoček Miroslav (Tomeš František)    EQ
05:33     Štoček Miroslav (Jenč Milan)    EQ
24:46     Kos Martin (Pok Tomáš,  Vlček Filip)    EQ
38:44     Kos Martin (Tomeš František,  Štoček Miroslav)    EQ



Potvrzená účast:

Poulis, Hujer

Viťas, Šváca, Proky, Wagy, Formy, Peši

Langi, Čejdis, Stráča, Pavlas, Reži,

 
8.Kolo
9.kolo OHbL Ústí nad Labem v neděli 20.11.2016 Sharks:KOLIBA 13:00 hřistě Ústí nad Labem; Sraz ve 12:30 na hřišti

0:15 (0:4,0:4,0:7)

/
:
06:51     Straka Miroslav (Brůha Vít)    SH
09:40     Koev Patrik (Wágner Lukáš)    EQ
10:12     Řežábek Tomáš     EQ
12:37     Koev Patrik (Wágner Lukáš)    EQ
17:24     Wágner Lukáš (Straka Miroslav)    EQ
20:09     Wágner Lukáš (Koev Patrik,  Formánek Jaroslav)    EQ
25:54     Vitko Jiří (Langr Michal)    EQ
28:27     Prokeš Radek (Schwarzjirg Ludvík,  Vitko Jiří)    EQ
38:16     Koev Patrik (Wágner Lukáš,  Řežábek Tomáš)    EQ
40:29     France Pavel (Wágner Lukáš,  Formánek Jaroslav)    EQ
41:21     Straka Miroslav (Brůha Vít,  Čejka Petr (C))    EQ
42:20     France Pavel (Schwarzjirg Ludvík,  Langr Michal)    EQ
43:05     Koev Patrik (Wágner Lukáš,  Formánek Jaroslav)    EQ
43:50     Straka Miroslav (Brůha Vít)    EQ
44:15     Prokeš Radek (France Pavel,  Schwarzjirg Ludvík)    EQ


Potvrzená účast:

Hujer

Čejdis, Langi, Pavlas, Rezi, Krata, Bruhic

Viťas, Šváca, Proky, Formy, Pata, Stráča, Peši

9.Kolo

10.Kolo

10.kolo OHbL Ústí nad Labem v neděli 27.11.2016 KOLIBA: HBC 74 10:30 hřistě Ústí nad Labem; Sraz v 10:00 na hřišti
14:4 (4:1,6:2,4:1)

03:14     Wágner Lukáš (Brůha Vít (A),  Straka Miroslav)    EQ
04:25     Schwarzjirg Ludvík (Vitko Jiří (A))    EQ
07:25     Vitko Jiří (A) (Schwarzjirg Ludvík)    EQ
08:17     Straka Miroslav (Wágner Lukáš,  Brůha Vít (A))    EQ
17:33     Schwarzjirg Ludvík (Pešout Martin,  France Pavel)    EQ
17:50     Wágner Lukáš     EQ
20:08     Wágner Lukáš (Brůha Vít (A))    EQ
23:09     Straka Miroslav (Langr Michal,  Brůha Vít (A))    EQ
26:34     Straka Miroslav (Wágner Lukáš,  Brůha Vít (A))    EQ
27:09     Vitko Jiří (A) (France Pavel)    EQ
32:47     Wágner Lukáš (Brůha Vít (A))    EQ
34:27     Vitko Jiří (A) (Pešout Martin)    EQ
42:55     Straka Miroslav (Wágner Lukáš,  Brůha Vít (A))    EQ
43:09     Straka Miroslav (Wágner Lukáš,  Brůha Vít (A))    EQ
:
14:11     Fidler Tomáš (Jinek David)    EQ
15:28     Jinek David (Hon Tomáš,  Dobrovolný Jiří)    EQ
18:13     Jinek David (Moučka Daniel)    EQ
40:33     Jinek David (Dobrovolný Jiří)    EQ

Potvrzená účast:

Hujer

Čejdis, Pavlas, Langi, Kráta, Brůhič

Viťas, Šváca, Stráča, Wagy, Peši

11.Kolo

11.kolo OHbL Ústí nad Labem v neděli 4.12.2016 
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem : HSÚ Koliba Ústí nad Labem 
ve 12:00 hřistě Ústí nad Labem; Sraz v 11:30 na hřišti

3:2 (2:0;1:1;1:0)


06:00     Vacek Jan (Řídel Petr,  Uhlíř Vojtěch)    EQ
09:16     Uhlíř Vojtěch (Vacek Jan)    EQ
28:53     Čejka Ondřej (Vacek Jan,  Řídel Petr)    PP
:
18:31     Straka Miroslav     EQ
31:57     Koev Patrik (Wágner Lukáš,  Vitko Jiří (A))    PP

Potvrzená účast:

Celi

Čejdis, Pavlas, Kráta, Langi, Stráča, Řeži

Viťas, Šváca, Proky, Wagy, Formy, Konev, Peši

12.Kolo

12.kolo OHbL Ústí nad Labem v neděli 11.12.2016 
HSÚ Koliba Ústí nad Labem : Pivní Veterání
od 10:00 hřistě Ústí nad Labem; Sraz v 9:30 na hřišti

6:2 (
3:0,1:1,2:1)

03:28     Prokeš Radek (Schwarzjirg Ludvík)    PP
10:31     Vitko Jiří (A) (Formánek Jaroslav)    EQ
13:53     Řežábek Tomáš (Straka Miroslav)    EQ
23:25     Formánek Jaroslav (Řežábek Tomáš,  Straka Miroslav)    EQ
33:43     Prokeš Radek (Vitko Jiří (A))    EQ
40:54     Prokeš Radek (Schwarzjirg Ludvík,  Kratochvíl Václav)    EQ
:
8:57     Hanuš Jan (Kubík Jan (C))    SH
43:09     Hanuš Jan (Kašpar Jan,  Barták Petr)    EQ

Potvrzená účast:

Hujer

Čejdis, Langi, Stráča, Pajas, Kráťa, Řeži

Viťas, Proky, Šváca, Wagi?, Peši?, Formy, Páta
neděle 29.01.2017 12:00 ÚSTÍ NAD LABEM HSÚ Koliba Ústí nad Labem HSÚ Foreads Ústí nad Labem
sobota 04.02.2017 12:00 KRUPKA HSÚ SHC Warriors Chlumec HSÚ Koliba Ústí nad Labem
neděle 12.02.2017 13:00 ÚSTÍ NAD LABEM HSÚ Koliba Ústí nad Labem SHC Killers Litoměřice B
neděle 19.02.2017 10:00 ÚSTÍ NAD LABEM SC Dragons Ústí nad Labem HSÚ Koliba Ústí nad Labem
sobota 25.02.2017 9:30 ÚSTÍ NAD LABEM HSÚ Koliba Ústí nad Labem HSÚ HBC Coma Team
           
sobota 11.03.2017 10:30 ÚSTÍ NAD LABEM HBC Devils Děčín HSÚ Koliba Ústí nad Labem
neděle 19.03.2017 8:30 ÚSTÍ NAD LABEM HSÚ Koliba Ústí nad Labem HSÚ HBC Desperados
neděle 26.03.2017 11:00 KRUPKA HBC Orlík Ústí nad Labem HSÚ Koliba Ústí nad Labem

Rozlosování jarní části ( zatím 1. část )

13.kolo OHbL Ústí nad Labem v neděli 29.1.2017 
HSÚ Koliba Ústí nad Labem : HSÚ Foreads Ústí nad Labem
od 12:00 hřistě Ústí nad Labem; Sraz v 11:30 na hřišti
2:1

05:32     Straka Miroslav (Wágner Lukáš)    EQ
13:58     Wágner Lukáš (Straka Miroslav)    EQ
:
26:17     Gottfried Lukáš (A) (Kočí Jakub,  Kočí Matěj)    PP


Potvrzená účast:
Hujer

Viťas, Šváca, Proky, Wagy, Stráča, Formy, Peši?, Hanz


Langi, Čejdis, Kráťa, Brůhyč,

13.Kolo

14.Kolo

14.kolo OHbL Ústí nad Labem v sobotu 4.2.2017 
HSÚ SHC Warriors Chlumec : HSÚ Koliba Ústí nad Labem
od 12:00 hřistě Krupka; Sraz v 11:20 na hřišti

4:2



06:13     Reis Zdeněk (C) (Koutský Pavel)    EQ
06:30     Hnízdo Jan (A)     EQ
09:39     Vocásek Jaroslav (A) (Hnízdo Jan (A),  Grosse Jan)    EQ
32:45     Grosse Jan (Hájek František)    EQ
:
40:58     Vitko Jiří (A) (Wágner Lukáš,  Poulíček Jiří)    PP
44:59     Formánek Jaroslav (Brůha Vít (A),  Schwarzjirg Ludvík)    EQ


Potvrzená účast:
Poulis

Viťas, Šváca, Proky, Wagy, Stráča, Řeži, Formi


Langi, Čejdis, Kráťa, Pavlas, Brůhyč

15.Kolo

15.kolo OHbL Ústí nad Labem v neděli 12.2.2017 
HSÚ Koliba Ústí nad Labem : SHC Killers Litoměřice B
od 13:00 hřistě Ústí nad Labem; Sraz v 12:30 na hřišti

13:2


01:11     Koev Patrik (Straka Miroslav)    EQ
04:04     Kratochvíl Václav (Vitko Jiří)    EQ
08:59     Vitko Jiří (Schwarzjirg Ludvík,  Kratochvíl Václav)    EQ
13:11     Koev Patrik (Straka Miroslav)    EQ
17:06     Wágner Lukáš (Straka Miroslav)    EQ
18:38     Straka Miroslav (Koev Patrik,  Pešout Martin)    EQ
26:05     Pešout Martin (Straka Miroslav,  Řežábek Tomáš)    PP
28:13     Vitko Jiří     EQ
32:09     Vitko Jiří     EQ
39:45     Koev Patrik (Wágner Lukáš)    EQ
41:53     Schwarzjirg Ludvík (Vitko Jiří,  Řežábek Tomáš)    EQ
42:50     Koev Patrik (Wágner Lukáš)    EQ
44:33     Wágner Lukáš (Straka Miroslav,  Řežábek Tomáš)    EQ
:
29:05     Štrympl Jan (Pařízek Dominik,  Schwerhart Tomáš)    EQ
29:59     Rechtorik Ondřej (Vojíř Petr,  Štrympl Jan)    EQ
Potvrzená účast:
Hujer

Viťas, Šváca, Wagy, Hanz, Pejda, Peši

Langi, Čejdis, Kráťa, Stráča,Řeži,

Omluvenky:
Brůhič, Proky, Pavlas,

 

16.Kolo

17.kolo OHbL Ústí nad Labem v sobotu 25.2.2017 
HSÚ Koliba Ústí nad Labem : COMA TEAM
od 9:30 hřistě Ústí nad Labem; Sraz v 9:00 na hřišti

1:15 (
0:2,1:7,0:6)

25:26     Wágner Lukáš (Formánek Jaroslav,  Schwarzjirg Ludvík)    EQ
:
06:08     Dörner Sebastian (Zdvořáček Petr)    EQ
13:54     Harkabus Tomáš (Čaloun Jan (C))    PP
17:33     Čaloun Jan (C) (Gottfried David,  Harkabus Tomáš)    EQ
17:46     Balcar Patrik (Harkabus Tomáš)    EQ
20:56     Balcar Patrik (Harkabus Tomáš,  Čaloun Jan (C))    PP
22:40     Čaloun Jan (C) (Zdvořáček Petr)    EQ
24:15     Trončinský Jan (Místecký Lukáš,  Zdvořáček Petr)    PP
26:00     Čaloun Jan (C) (Dörner Sebastian,  Harkabus Tomáš)    EQ
29:06     Harkabus Tomáš (Trončinský Jan,  Čaloun Jan (C))    EQ
31:52     Místecký Lukáš (Zdvořáček Petr,  Amirov Famil)    EQ
33:02     Trončinský Jan (Zdvořáček Petr,  Amirov Famil)    SH
34:45     Čaloun Jan (C) (Zdvořáček Petr,  Macek Roman)    EQ
38:22     Čaloun Jan (C) (Trončinský Jan,  Místecký Lukáš)    EQ
38:40     Dörner Sebastian (Čaloun Jan (C),  Trončinský Jan)    EQ
43:42     Zdvořáček Petr (Čaloun Jan (C),  Gottfried David)    EQ

Potvrzená účast:
Poulis

Viťas, Šváca, Proky, Wagy, Formy, Páťa

Langi, Čejdis, Stráča, Řeži, Brůhyč, Pavlas, Slava

Omluvenky:

 

17.Kolo

16.kolo OHbL Ústí nad Labem v neděli 19.2.2017 
HSÚ Koliba Ústí nad Labem : Dragons  1 : 5
od 10:00 hřistě Ústí nad Labem; Sraz v 9:30 na hřišti

03:47     Netušil Jaroslav (Patzelt Martin,  Tůma Michal)    PP
21:38     Sedláček Jan (Patyk Petr,  Faigl Tomáš)    EQ
26:10     Netušil Jaroslav (Patzelt Martin,  Patyk Petr)    EQ
26:58     Vlach Milan (C) (Netušil Jaroslav,  Peřka František)    EQ
35:07     Netušil Jaroslav (Patzelt Martin)    SH
:
33:46     Vitko Jiří (A) (Straka Miroslav,  Matějka Pavel)    PP


Potvrzená účast:
Hujer

Viťas, Šváca, Wagy, Hanz, Pejda, Peši

Langi, Čejdis, Kráťa, Stráča,Řeži,

Omluvenky:
Brůhič, Proky, Pavlas, 

18.Kolo

18.kolo OHbL Ústí nad Labem v sobotu 11.3.2017 
HSÚ Koliba Ústí nad Labem : DEVILS DĚČÍN   2  :  1 (0:1,1:0,1:0)
od 10:30 hřistě Ústí nad Labem; Sraz v 10:00 na hřišti
 
 
Čas Branka (A1,A2) Typ
10:15  Křížek Tomáš (Tafi Pavel) EQ
 
Čas Branka (A1,A2) Typ
19:47  Pacholík Jan (Formánek Jaroslav,  Koev Patrik) EQ
38:31  Prokeš Radek (Vitko Jiří,  Schwarzjirg Ludvík) EQ


Potvrzená účast:

Jandis

Čejdis, Pavlas, Langy, Bruhyc, Stráča, Řeži, Sláva


Šváca, Viťas, Proky, Páťa, Formy, Hans

Omluvenky:

WAGY - Práce

 

20.Kolo

20.kolo OHbL Ústí nad Labem v sobotu 26.3.2017 
HBC Orlík Ústí nad Labem : HSÚ Koliba Ústí nad Labem
od 11:00 hřistě Krupka; Sraz v 10:30 na hřišti

1:11


43:55     Pok Tomáš (Dodok Lukáš)    EQ
:
04:57     Schwarzjirg Ludvík (Vitko Jiří)    EQ
05:29     Vitko Jiří (Řežábek Tomáš)    EQ
07:59     Vitko Jiří (Čejka Petr,  Matějka Pavel)    PP
12:15     Schwarzjirg Ludvík (Vitko Jiří)    EQ
12:51     Schwarzjirg Ludvík (Vitko Jiří,  Řežábek Tomáš)    EQ
15:55     Straka Miroslav (Formánek Jaroslav,  Pacholík Jan)    EQ
16:34     Vitko Jiří (Schwarzjirg Ludvík,  Čejka Petr)    EQ
21:09     Formánek Jaroslav (Straka Miroslav,  Pacholík Jan)    EQ
33:38     France Pavel (Straka Miroslav,  Langr Michal)    EQ
40:51     Čejka Petr (Schwarzjirg Ludvík,  Vitko Jiří)    EQ
41:04     Schwarzjirg Ludvík (Řežábek Tomáš,  Vitko Jiří)    EQ


Potvrzená účast:

Hujer
Čejdis, Pajas, Řeži, Brůhyč, Langi, Kráťa?
Viťas, Šváca, Hans, Formy, Stráča, Páťa


 

19. KOLO

19.kolo OHbL Ústí nad Labem v sobotu 19.3.2017 
HSÚ Koliba Ústí nad Labem : HSÚ HBC Desperados
od 8:30 hřistě Ústí nad Labem; Sraz v 8:00 na hřišti

14:2

02:04     Schwarzjirg Ludvík (Vitko Jiří (A),  Čejka Petr (C))    EQ
03:03     Vitko Jiří (A) (Schwarzjirg Ludvík)    EQ
08:15     Wágner Lukáš (Schwarzjirg Ludvík,  Prokeš Radek)    PP
09:45     Pacholík Jan (Straka Miroslav,  France Pavel)    EQ
10:22     Prokeš Radek (Schwarzjirg Ludvík,  Vitko Jiří (A))    EQ
14:36     Wágner Lukáš (Straka Miroslav)    EQ
14:57     Prokeš Radek (Wágner Lukáš,  Vitko Jiří (A))    EQ
16:32     France Pavel (Vitko Jiří (A),  Schwarzjirg Ludvík)    EQ
18:39     Vitko Jiří (A) (Wágner Lukáš)    PP
19:35     Schwarzjirg Ludvík (Brůha Vít (A),  Wágner Lukáš)    EQ
25:11     Wágner Lukáš (Řežábek Tomáš)    EQ
25:48     Wágner Lukáš (Pacholík Jan,  Řežábek Tomáš)    EQ
29:48     Vitko Jiří (A) (Straka Miroslav,  Brůha Vít (A))    PP
34:34     Wágner Lukáš (Schwarzjirg Ludvík)    SH

:

28:02     Černý Jakub (Vichra Marek,  Steklý Pavel)    EQ
44:58     Hašek Jakub (Marcín Daniel,  Bartoš Bohuslav)    PP

Potvrzená účast:
Jandis
Čejdis, Pajas, Řeži, Brůhyč, Langi, Kráťa?
Viťas, Šváca, Hans, Formy, Stráča, Páťa
 

21.KOLO

21.kolo OHbL Ústí nad Labem v sobotu 2.4.2017 
HSÚ Koliba Ústí nad Labem : HSÚ Sharks Neštěmice
od 8:15 hřistě Ústí nad Labem; Sraz v 7:45 na hřišti


Potvrzená účast:
Hujer
Čejdis, Pajas, Řeži, Brůhyč, Langi, Kráťa?
Viťas, Šváca, Hans, Formy, Stráča,

Omluvenky:

Páťa
Do playoff mohou nastoupit hráči, kteří splní kvótu 10 odehraných utkání v základní části Obl.HbL Ústí nad Labem (zásah do utkání). V případě přestupu či hostování hráče v této soutěži se odehraná utkání za oba týmy sčítají. Po utkání p řed podpisem zápisu o utkání vedoucí týmu / kapitán (prvně domácí) vyškrtne nehrající hráče. Konečným kontrolním orgánem jsou rozhodčí, kteří utkání řídili. Kvóta se nevztahuje na brankáře. Pokud by však chtěl v play off brankář nastoupit do pole, tak musí též v základní části splnit kvótu 10 odehraných utkání.

dodatek:
Týmy mohou využít tzv. 1 výjimku z výše popsaného pravidla a to použít hráče do play off, který splní kvótu minimálně 8 (tzn. 1/3 soutěže) odehraných utkání. Jak s touto výjimkou týmy naloží je čistě na nich. V ostatních žádostech (dlouhodobé zranění, zahraniční pobyt, apod.) nebude bohužel vyhověno! POZOR - tato výjimka musí být nahlášena LK v mailové podobě a to max. do STŘEDY 3.5.2017! Nahlášená jména pak budou zveřejněna ostatním účastníkům playoff a tím budou soupisky řádně uzavřeny. Na pozdní nahlášení nebude brán v žádném případě zřetel (pro příklad: nevyužiji výjim ku a pro SF se rozhoduji mezi třemi hráči, kteří by výjimku splnili = nebude vyhověno).
5.Kolo ČtvrtFinále KHbl v sobotu v 9:00

Sraz na zápas v 8:30 na hřišti!!!

KOLIBA - JIRKOV

Potvrzená účast:
Kosťa/Hujer

Brůhyč, Čejdis, Langi, Mudry, Prachy, Stráča

Viťas, Šváca, Formy, Patrik, Sláva, Mísťa, Radimák, Pejda, Reči


Omluvenky:
3.Kolo ČtvrtFinále KHbl sobota 17:30 v Chomutově

Sraz na zápas v 15:45 na rondelu u starého Baumaxu!!!

JIRKOV - KOLIBA

Potvrzená účast:
Hujer/Turzič

Brůhyč, Čejdis, Langi, Mudry, Prachy

Viťas, Šváca, Proky, Formy, Patrik, Sláva


Omluvenky:
Pejda( Svatba )
2.Kolo ČtvrtFinále KHbl neděle 15:30 v Ústí

Sraz na zápas v 15:00 hodin na hřišti!!!

KOLIBA - JIRKOV
4:2 (2:1,1:1,1:0)

KOLIBA
04:32 Místecký Lukáš (Povejšil Tomáš, Slavík Lukáš) EQ
06:24 Schwarzjirg Ludvík (Prokeš Radek) EQ
28:49 Prokeš Radek (Schwarzjirg Ludvík, Slavík Lukáš) PP
40:41 Vitko Jiří (Mudroňka Aleš, Koev Patrik) PP

JIRKOV
03:56 Gill Petr (A) (Průcha Roman) PP
20:23 Wenzl Gabriel (Petrovický Jakub) EQ


Potvrzená účast:
Hujer/Turzič

Brůhyč, Čejdis, Langi, Mudry, Sláva

Viťas, Šváca, Proky, Pejda, Pítrs?, Mísťa?, Formy, Patrik, Reči, Honza

Neomluvenky:


Omluvenky:
1.Kolo ČtvrtFinále KHbl sobota 18:00 v Ústí

Sraz na zápas v 17:30 hodin na hřišti!!!

KOLIBA - JIRKOV
2:5 (1:1,0:1,1:3)

KOLIBA
01:44 Vitko Jiří EQ
39:30 Vitko Jiří (Prokeš Radek) SH

JIRKOV
14:20 Bureš Filip (Hauner Jan, Petrovický Jakub) PP
28:47 Průcha Roman (Kubovič Daniel, Wenzl Gabriel) PP
34:12 Petrovický Jakub (Pešek Lukáš, Bureš Filip) EQ
41:18 Průcha Roman (Mojžíš Jan) EQ
44:27 Mojžíš Jan EQ

Potvrzená účast:
Hujer/Turzič

Brůhyč, Čejdis, Langi, Mudry, Sláva

Viťas, Proky, Pejda, Pítrs, Mísťa, Formy, Patrik, Honza, Reči

Neomluvenky:
Šváca

Omluvenky:
4.Kolo nadstavby v neděli 12.4.2015 od 8:30hodin v Ústí

Sraz na zápas v 8:00hodin na hřišti

KOLIBA - DANDY

Potvrzená účast:
3.Kolo nadstavby v neděli 5.4.2015 od 14:00hodin v Ústí na hřišti

Sraz na zápas ve 13:30hodin

BAZZY - KOLIBA 6:0 (1:0,2:0,3:0)

BAZZY
05:10 Novák Michal (Vinš Miroslav) EQ
16:56 Fišer Roman (Horáček Martin, Tomsa Michal) EQ
21:22 Horáček Martin (Tomsa Michal, Hůja Radek) SH
35:43 Hůja Radek (Horáček Martin) PP
37:35 Horáček Martin (Klement Marek) EQ
39:57 Fišer Roman (Horáček Martin, Hladiš Jakub) EQ

KOLIBA
/

Potvrzená účast:
Hujer/Turzič
Viťas, Šváca, Proky, Formy, Sláva, (Páťas), Honza, (Reči), Radimák
Brůhyč, Mudry, Langi, (Prachy)

Omluvenky/Nemoc/Práce:
Čejdis, Pejda
2.Kolo nadstavby v neděli 29.3.2015 od 14:00hodin v Ústí nad Labem

Sraz na zápas ve 13:30hodin

KOLIBA - JIRKOV 5:1 (3:0,1:1,1:0)

KOLIBA
04:36 Slavík Lukáš (Koev Patrik, Formánek Jaroslav) EQ
05:29 Koev Patrik (Formánek Jaroslav, Slavík Lukáš) EQ
10:23 Schwarzjirg Ludvík (Povejšil Tomáš, Prokeš Radek) PP
17:01 Koev Patrik (Slavík Lukáš, Matějka Pavel) EQ
38:02 Slavík Lukáš (Mudroňka Aleš, Koev Patrik) EQ

JIRKOV
15:40 Rybka Josef (Průcha Roman, Bureš Filip) EQ

Potvrzená účast:
Hujer
Proky, Šváca, Formy, Páťa, Sláva, Pejda, Honza
Brůhyč, Mudry, Langi
1.Kolo nadstavby sobota 14.3.2015 od 13:00hodin v Mostě

Sraz na zápas v 11:40 hodin na parkovišti na Rondelu

LITVÍNOV B - KOLIBA 5:4 ss (1:0,2:2,1:2-1:0)

07:25 Valenta Stanislav (Hora Daniel, Rus Martin (C)) EQ
18:43 Rus Martin (C) (Švadleňák Jiří (A)) PP
26:09 Vitko Jiří (Formánek Jaroslav) PP
29:08 Valenta Stanislav (Hora Daniel, Rus Martin (C)) PP
40:27 Hora Daniel (Švadleňák Jiří (A)) EQ
44:15 Vitko Jiří (Formánek Jaroslav) EQ
45:00 Švadleňák Jiří (A) SS

Potvrzená účast:
Chabřík
Langi, Felix, Prachi
Vitas, Proky, Formy, Pata, Pítrs
18:kolo v Chomutově od 10:30 hodin 8.3.2015

Sraz na zápas na parkovišti na Rondelu v 8:45hodin

DANDY - KOLIBA 7 : 3 (1:0,2:1,4:2)

Sestava :
Turzič
Brůhič, Sláva, Langi
Vitas, Svaca, Pata, Formy, Reči
17.Kolo v neděli 1.3.2015 od 15:30 hodin v Ústí

Sraz na zápas v 15:00 hodin na Rondelu

KOLIBA - MEZIBOŘÍ 5 : 3 (4:1,1:0,0:2)

Branka
08:48 Reisenauer Tomáš (Schwarzjirg Ludvík) PP
10:06 Vitko Jiří (Schwarzjirg Ludvík, Prokeš Radek) PP
10:38 Reisenauer Tomáš (Povejšil Tomáš, Třeštík David) EQ
14:40 Třeštík David (Povejšil Tomáš) EQ
20:59 Mudroňka Aleš (Třeštík David, Reisenauer Tomáš) EQ

Branka
02:38 Štěpanovský Petr (Sýkora Václav, Schläger Martin) EQ
37:00 Jaroš Ladislav (Štěpanovský Petr) EQ
42:23 Sýkora Václav (Šulc Marek, Jaroš Ladislav) EQ

Sestava:
Turzič
Felix, Langi, Řeži, Prachi
Viťas, Šváca, Proky, Edgar, Pejda, Sláva, Páťa, Formy, Reči

Omluvenky:
Čejdis, Brůhič, Pítrs, Minimáca
16.Kolo v sobotu 21.2.2015 od 14:00 hodin v Mostě

Sraz na zápas v 12:30 hodin na parkovišti na Rondelu

LITVÍNOV B - KOLIBA 10 : 2 (7:0, 2:0, 1:2)

Branka
01:16 Skořepa Stanislav (Baumruk Miroslav) EQ
01:26 Schnaubelt David (Linhart Karel (A), Baumruk Miroslav) EQ
04:08 Valenta Stanislav (Růžička Michal) PP
07:22 Kuchař Otakar (Valenta Stanislav) EQ
11:30 Valenta Stanislav (Rus Martin (C), Hanzlíček David) PP
12:33 Valenta Stanislav (Hanzlíček David) EQ
14:55 Valenta Stanislav (Švadleňák Jiří (A), Hanzlíček David) EQ
24:28 Rus Martin (C) (Valenta Stanislav, Kovář David) EQ
29:59 Kuchař Otakar (Valenta Stanislav) EQ
41:48 Baumruk Miroslav (Linhart Karel (A), Švadleňák Jiří (A)) EQ

Branka
32:30 Koev Patrik (Formánek Jaroslav, Radimský Petr) EQ
35:51 Formánek Jaroslav (Koev Patrik, Radimský Petr) EQ


Sestava:
Hujer
Edgar, Langi, Minimáca 10min., Pavlas, Prachi
Viťas, Šváca, Proky, Páťa, Formy, Pítrs

Omluvenky:
Čejdis, Brůhič, Řeži, Reči,
15.Kolo neděle 15.2.2015 v Ústí nad Labem od 13:30 hodin

Sraz na zápas ve 13:oo hodin na hřišti

KOLIBA - KADAŇ 7 : 4 (2:2,2:1,3:1)

Branka
01:18 Slavík Lukáš (Třeštík David, Brůha Vít) PP
02:42 Brůha Vít (Schwarzjirg Ludvík) EQ
29:00 Prokeš Radek (Brůha Vít) EQ
29:35 Vitko Jiří (Schwarzjirg Ludvík, Prokeš Radek) EQ
31:21 Koev Patrik (Formánek Jaroslav, Kurnat Jan) EQ
34:19 Koev Patrik (Formánek Jaroslav) EQ
39:58 Prokeš Radek (Řežábek Tomáš, Vitko Jiří) PP

Branka
01:36 Tumpach Ondřej (Tumpach Vlastimil) EQ
13:24 Veverka Jiří (Šeba Zdeněk) EQ
27:52 Tumpach Ondřej (Veverka Jiří) EQ
42:49 Mašek Radek (Armstark Ondřej) EQ


Sestava:
Hujer
Brůhič, Langi, Reži, Sláva
Viťas, Šváca, Proky, Formy, Pata, Honza, Reči, Edgar, Slava

Omluvenky:
Čejdis, Minimáca, Pítrs
14.Kolo v sobotu 7.3.2015 od 16:00 hodin v Ústí nad Labem 
Sraz v 15:30 hodin na hřišti v Ústí
ODLOŽENO NA 7.3.2015 od 16:00 hodin 

KOLIBA  -  WOLWES  3  :  2  (0:0,2:1,1:1)

Branka:
22:56  Slavík Lukáš (Vitko Jiří, Reisenauer Tomáš)
25:30  Formánek Jaroslav (Koev Patrik)
37:43  Slavík Lukáš (Vitko Jiří)


Branka:
28:47 Volehejn Jan (C) (Palkoska Jakub)
31:02 Volehejn Jan (C)

 
Sestava:
Hujer
Brůhič, Langi, Felix,Prachi
Vitas, Sváca, Proky, Pata, Formy, Pítrs, Edgar, Reči 
:

Omluvenky:
Cejdis /nemoc/,. 
12.Kolo neděle od 15:00 hodin v Ústí na Rondelu

Sraz na zápas ve 14:30hodin na hřišti

KOLIBA - JIRKOV 1 : 2 (0:0,0:1,1:1)

Branka
34:09 Prokeš Radek (Schwarzjirg Ludvík) PP

Branka
19:45 Gill Petr (A) PP
43:58 Pešek Lukáš (Topolančin Michal, Gill Petr (A)) PP


Sestava:
Hujer
Čejdis, Brůhič, Langy, Felix
Viťas, Šváca, Proky, Sláva, Edgar, Pítrs
11.Kolo v neděli 23.11.2014 od 12: 30 hodin v Mostě

Sraz na zápas 11:00 hodin na parkovišti na Rondelu

MOST - KOLIBA 1 : 3 (1:1,0:1,0:1)

Sestava:
Lukas
Brůhič, Langy, Minimáca, Řeži
Viťas, Šváca, Pejda, Edgar, Sláva, Formy, Páťa, Pítrs, Stráča
10.Kolo neděle ve 14:30 hodin v Ústí na Rondelu

Sraz na zápas ve 14:00 hodin na hřišti

KOLIBA - BAZZY 3 : 0 (1:0,1:0,1:0)

Branka
01:30 Slavík Lukáš (Brůha Vít (A)) PP
16:14 Prokeš Radek (Čejka Petr) EQ
36:47 Koev Patrik (Radimský Petr) EQ


Sestava:
Turza Lukáš
Čejdis, Brůhič, Langy, Minimáca
Viťas, Proky, Šváca, Pejda, Edgar, Sláva, Formy, Patrik, Pítrs
9.Kolo v neděli 9.11.2014 od 15:30 hodin v Ústí nad Labem

Sraz na zápas v 15:00 hodin na hřišti

KOLIBA - DANDY 1 : 4 (0:1,0:2,1:1)

Branka (A1,A2)
42:52 Řežábek Tomáš EQ

Branka (A1,A2)
02:57 Budák Milan (Žižka Michal, Hrubý Lukáš) EQ
15:38 Hrdlička Lukáš (Holán Pavol) PP
18:02 Hrdlička Lukáš (Toman Jan, Hrubý Lukáš) EQ
43:03 Hrdlička Lukáš (Žižka Michal) EQ


Sestava:
Hujer
Čejdis, Brůhič, Mudry, Langy, Minimáca, Řeži
Viťas, Proky, Pejda, Sláva, Edgar, Formy, Páťa
8:kolo v neděli 2.11.2014 od 10:00 hodin v Meziboří

Sraz na zápas v 8:10 hodin na parkovišti na Rondelu

Meziboří - Koliba 4 : 3 SS ( 0:0,2:3,1:0,1:0)
Branka
15:10 Šulc Marek (Kunc Tomáš, Novák Martin (A)) PP
16:57 Kunc Tomáš (Novák Martin (A)) EQ
33:41 Šulc Marek (Kunc Tomáš, Nechala Jan) EQ
45:00 Nechala Jan SS

Branka
20:43 Koev Patrik (Formánek Jaroslav, Slavík Lukáš) EQ
24:08 Koev Patrik (Formánek Jaroslav, Brůha Vít) PP
29:50 Vitko Jiří (Schwarzjirg Ludvík) EQ

Sestava:
Hujer
Čejdis, Brůhič, Langi, Felix
Viťas, Šváca, Proky, Pejda, Edgar, Sláva, Páťa, Formy
7.Kolo v neděli od 15:00 hodin v Ústí na Rondelu

Sraz na zápas ve 14:30 hodin na hřišti

KOLIBA - LITVÍNOV B 5 : 3 (1:0,1:3,3:0)

Branka (A1,A2)
09:44 Třeštík David (Povejšil Tomáš) EQ
17:12 Brůha Vít (A) (Povejšil Tomáš) EQ
32:29 Vitko Jiří (A) (Schwarzjirg Ludvík) EQ
41:31 Koev Patrik (Langr Michal (C), Slavík Lukáš) EQ
42:39 Vitko Jiří (A) (Prokeš Radek) EQ


Branka (A1,A2)
18:03 Schnaubelt David (Skořepa Stanislav) PP
24:14 Rus Martin (C) (Hanzlíček David, Valenta Stanislav) EQ
27:53 Němeček Svatopluk (Rus Martin (C)) EQ


Sestava:
Kosťa
Čejdis, Brůhič, Langy, Felix
Viťas,Šváca, Proky, Pejda, Sláva, Edgar, Formy, Páťa
6.Kolo v sobotu od 10:00 hodin v Chomutově

Sraz na zápas v sobotu v 8:15hodin na parkovišti na Rondelu

KADAŇ - KOLIBA 1 : 6 (1:3,0:0,0:3)

Branka
08:58 Kanči Martin (Mazánek Jaroslav) PP

Branka
05:19 Povejšil Tomáš (Slavík Lukáš) EQ
10:15 Vitko Jiří (Mudroňka Aleš) EQ
14:58 Povejšil Tomáš (Čejka Petr, Kostovič Jan) PP
37:06 Koev Patrik (Formánek Jaroslav, Brůha Vít (A)) EQ
40:45 Slavík Lukáš (Mudroňka Aleš) EQ
42:43 Prokeš Radek (Schwarzjirg Ludvík) EQ


Sestava:
Kosťa
Čejdis, Brůhič, Langy, Felix, Minimáca,
Viťas, Šváca, Proky, Pejda, Edgar, Sláva, Páťa, Formy, Stráča

Omluvenky: Honza, Řeži, Hujer, Pítrs
5.Kolo sobota od 14:00hodin v Chomutově

Sraz na zápas ve 12:15hodin na parkovišti na Rondelu

Wolves Chomutov - Koliba 1 : 8 (1:2,0:2,0:4)

Čas
13:08 Mládek Josef (Gut Petr) EQ

Čas
03:08 Prokeš Radek (Koev Patrik, Langr Michal (C)) EQ
07:19 Koev Patrik (Formánek Jaroslav, Slavík Lukáš) SH
17:14 Prokeš Radek (Koev Patrik) EQ
21:48 Čejka Petr (Koev Patrik, Schwarzjirg Ludvík) PP
32:22 Koev Patrik (Prokeš Radek, Formánek Jaroslav) EQ
34:18 Povejšil Tomáš (Třeštík David, Slavík Lukáš) EQ
35:49 Schwarzjirg Ludvík (Prokeš Radek) PP
36:51 Slavík Lukáš (Třeštík David, Langr Michal (C)) PP


Sestava:
Hujer
Čejdis, Brůhič, Langi, Minimáca
Viťas, Šváca, Proky, Pejda, Edgar, Sláva, Formy, Pata
4.Kolo v neděli 5.10.2014 od 16:30hodin v Ústí na Rondelu

Sraz na zápas v 16:00hodin

KOLIBA - ŽATEC 6 : 0 (0:0,2:0,4:0)

Branka
25:42 Schwarzjirg Ludvík (Prokeš Radek) EQ
29:59 Brůha Vít (Povejšil Tomáš) EQ
30:21 Čejka Petr (Třeštík David, Povejšil Tomáš) EQ
30:35 Koev Patrik (Langr Michal, Brůha Vít) EQ
31:09 Vitko Jiří (Schwarzjirg Ludvík, Prokeš Radek) EQ
40:17 Radimský Petr (Mudroňka Aleš, Formánek Jaroslav) PP


Sestava:
Hujer
Čejdis, Brůhič, Langi, Felix, Minimáca
Viťas, Šváca, Proky, Pejda, Edgar, Sláva, Páta, Pítrs, Formy
3.Kolo sobota 27.9.2014 od 10:00 hodin v Chomutově

Sraz na zápas v 8:10 hodin v Ústí na Rondelu

JIRKOV - KOLIBA 3 : 2 (2:0,0:1,1:1)

Čas
09:07 Kříž Lukáš (Rybka Josef, Gill Petr (A)) PP
12:53 Bureš Filip (Topolančin Michal) EQ
40:58 Topolančin Michal (Bureš Filip, Pešek Martin) EQ

Čas
24:07 Vitko Jiří (Formánek Jaroslav) EQ
31:05 Prokeš Radek (Formánek Jaroslav) EQ


Sestava: 8 STATEČNÝCH A HUJER
Hujer
Čejdis, Brůhič, Langy
Viťas, Proky, Pejda, Formy,Sláva
2.Kolo neděle 21.9.2014 od 13:30 hodin v Ústí na Rondelu

Sraz na zápas ve 13:00 hodin na hřišti

KOLIBA - CONCEPT 8 : 1 (2:0,4:0,2:1)

Branka (A1,A2)
04:10 Povejšil Tomáš (Třeštík David) EQ
06:50 Vitko Jiří (Prokeš Radek, Brůha Vít) PP
17:34 Třeštík David SS
20:55 Schwarzjirg Ludvík (Povejšil Tomáš) EQ
27:07 Třeštík David (Schwarzjirg Ludvík) EQ
29:37 Schwarzjirg Ludvík (Vitko Jiří, Prokeš Radek) EQ
36:31 Vitko Jiří (Schwarzjirg Ludvík) EQ
37:46 Čejka Petr (Schwarzjirg Ludvík, Povejšil Tomáš) PP

Branka (A1,A2)
35:10 Božek Petr SS


Sestava:
Hujer
Cejdis, Brůhic, Langy, Prachi
Vitas, Svaca, Proky, Pejda, Edgar, Formy, Pata, Honza
1.Kolo neděle 14.9.2014 od 15:00 hodin v Ústí na Rondelu

Sraz na zápas ve 14:30hodin na hřišti

Bazzy - Koliba 4 : 3 (1:0,2:2,1:1)

Čas
14:28 Hůja Radek (Michajličenko Petr, Kotlář Martin) EQ
16:35 Hůja Radek (Křížek Tomáš) EQ
19:09 Hladiš Jakub (Peřka František (A)) EQ
32:26 Hladiš Jakub EQ

Čas
23:39 Třeštík David (Slavík Lukáš, Povejšil Tomáš) EQ
26:30 Povejšil Tomáš (Třeštík David, Mudroňka Aleš) PP
30:19 Schwarzjirg Ludvík (Prokeš Radek) EQ

Sestava:
Hujer
Cejdis, Brůhic, Felix, Langy, Pavlas, Minimáca
Vitas, Svaca, Proky, Pejda, Edgar, Slava, Pata, Formy, Honza
2.SF sobota 7.6.2014 od 17:00hodin v Ústí nad Labem

KOLIBA - CHOMUTOV 1 : 5 (0:2,1:3,0:0)
Konec série 0 - 2

Branka
25:24 Vitko Jiří (Schwarzjirg Ludvík, Čejka Petr) PP

Branka
08:31 Hrdlička Lukáš (Paul Jiří, Toman Jan) EQ
10:38 Trnka Jiří (Budák Milan) EQ
23:26 Paul Jiří (Toman Jan, Hrdlička Lukáš) EQ
23:59 Opelt Vladimír (Hrubý Lukáš) SH
27:02 Kníže Jan (C) EQ

Sraz na zápas v 16:30hodin na hřišti

Sestava:

Hujer

Čejdis, Mudry, Brůhič, Tůmič, Sláva, Langy
Viťas, Šváca, Proky, Pejda, Edgar, Mísťa, Formy, Patrik, Pítrs
1.SF v hale v Mostě neděle 1.6.2014 od 15:00hodin

Sraz na zápas na parkovišti na Rondelu ve 13:30 hodin

CHOMUTOV - KOLIBA 3 : 2 (1:1,0:0,2:1)
Stav série 1:0

Branka (A1,A2)
05:38 Opelt Vladimír (Trnka Jiří, Kocour Ladislav) EQ
34:29 Trnka Jiří (Opelt Vladimír, Holán Pavol) EQ
36:00 Paul Jiří (Kníže Jan (C), Budák Milan) EQ

Branka (A1,A2)
11:31 Vitko Jiří (Slavík Lukáš (C), Schwarzjirg Ludvík) PP
32:04 Koev Patrik (Formánek Jaroslav, Radimský Petr) EQ


Sestava:

Chabřík

Čejdis, Brůhič, Langy, Felix, Stráča, Sláva

Šváca, Pišta, Viťas, Proky, Edgar, Mísťa, Patrik, Formy, Pítrs

Omluvenky: Pejda, Hujer
3.ČF neděle 25.5.2014 od 15:00 hodin na Rondelu v Ústí

Sraz 14:30 na hřišti

KOLIBA - ELBA SD 5 : 3 (0:0, 2:0, 3:3)
Konec série 2 : 1

Branka (A1,A2)
20:19 Třeštík David EQ
25:10 Povejšil Tomáš (Schwarzjirg Ludvík) EQ
31:24 Místecký Lukáš (Povejšil Tomáš, Třeštík David) EQ
33:34 Slavík Lukáš (C) (Koev Patrik, Prokeš Radek) EQ
42:48 Koev Patrik (Radimský Petr) EQ

Branka (A1,A2)
35:41 Růžička Miroslav (Soukup Lukáš) PP
40:24 Prášek Daniel (Walter Vojtěch) EQ
44:04 Baxa Roland (Netušil Jaroslav) EQ

Sestava:

Hujer

Čejdis, Brůhič, Langy, Felix, Tůmič

Šváca, Sláva, Pejda, Edgar, Mísťa, Patrik, Formy, Pítrs, Proky

Omluvenky: Viťas,
2.ČF sobota 24.5.2014 od 11:00 hodin na Rondelu v Ústí

Sraz 10:30 na hřišti

ELBA SD - KOLIBA 8 : 6 (2:2, 4:2, 2:2)
Stav série 1 : 1

Branka (A1,A2)
02:41 Faigl Tomáš (Grosse Jan, Vacek Jan) EQ
06:02 Růžička Miroslav (A) (Kuchynka Štěpán, Baxa Roland) PP
19:50 Netušil Jaroslav (Poláček Ondřej (C), Zákon Radek) EQ
22:43 Beránek Jiří (Kuchynka Štěpán, Zákon Radek) PP
25:07 Růžička Miroslav (A) (Baxa Roland, Zákon Radek) PP
28:56 Kuchynka Štěpán (Baxa Roland, Netušil Jaroslav) PP
43:55 Faigl Tomáš (Kuchynka Štěpán, Baxa Roland) EQ
44:45 Baxa Roland (Prášek Daniel, Růžička Miroslav (A)) EQ

Branka (A1,A2)
04:40 Prokeš Radek (Schwarzjirg Ludvík, Místecký Lukáš) EQ
06:22 Schwarzjirg Ludvík (Prokeš Radek) EQ
18:50 Koev Patrik (Slavík Lukáš (C)) EQ
19:39 Místecký Lukáš (Brůha Vít, Prokeš Radek) EQ
33:38 Schwarzjirg Ludvík (Slavík Lukáš (C), Prokeš Radek) EQ
42:35 Povejšil Tomáš (Místecký Lukáš, Koev Patrik) PP

Sestava:

Hujer

Čejdis, Brůhič, Langy, Felix

Šváca, Sláva, Pejda, Edgar, Mísťa, Patrik, Proky

Omluvenky: Tůmič, Viťas, Pítrs, Formy
1.ČF neděle 18.5.2014 od 15:00 hodin na Rondelu v Ústí

Sraz 14:30 na hřišti

KOLIBA - ELBA DDM SD 3 : 1 (0:0, 1:1, 2:0)
Stav série 1 : 0

Branka (A1,A2)
15:31 Prokeš Radek (Schwarzjirg Ludvík, Slavík Lukáš) PP
36:22 Tůma Michal (Místecký Lukáš) PP
44:21 Koev Patrik (Tůma Michal) EN

Branka (A1,A2)
17:55 Růžička Miroslav (Laibl Tomáš (A), Vrábel Roman (A)) PP


Sestava:

Hujer

Čejdis, Brůhič, Felix, Tůmič, Langy

Sláva, Šváca, Proky, Pejda, Edgar, Mísťa, Pítrs, Formy, Patrik
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one