Koliba 16/17

Koliba 16/17

21.KOLO

21.kolo OHbL Ústí nad Labem v sobotu 2.4.2017 
HSÚ Koliba Ústí nad Labem : HSÚ Sharks Neštěmice
od 8:15 hřistě Ústí nad Labem; Sraz v 7:45 na hřišti


Potvrzená účast:
Hujer
Čejdis, Pajas, Řeži, Brůhyč, Langi, Kráťa?
Viťas, Šváca, Hans, Formy, Stráča,

Omluvenky:

Páťa

20.Kolo

20.kolo OHbL Ústí nad Labem v sobotu 26.3.2017 
HBC Orlík Ústí nad Labem : HSÚ Koliba Ústí nad Labem
od 11:00 hřistě Krupka; Sraz v 10:30 na hřišti

1:11


43:55     Pok Tomáš (Dodok Lukáš)    EQ
:
04:57     Schwarzjirg Ludvík (Vitko Jiří)    EQ
05:29     Vitko Jiří (Řežábek Tomáš)    EQ
07:59     Vitko Jiří (Čejka Petr,  Matějka Pavel)    PP
12:15     Schwarzjirg Ludvík (Vitko Jiří)    EQ
12:51     Schwarzjirg Ludvík (Vitko Jiří,  Řežábek Tomáš)    EQ
15:55     Straka Miroslav (Formánek Jaroslav,  Pacholík Jan)    EQ
16:34     Vitko Jiří (Schwarzjirg Ludvík,  Čejka Petr)    EQ
21:09     Formánek Jaroslav (Straka Miroslav,  Pacholík Jan)    EQ
33:38     France Pavel (Straka Miroslav,  Langr Michal)    EQ
40:51     Čejka Petr (Schwarzjirg Ludvík,  Vitko Jiří)    EQ
41:04     Schwarzjirg Ludvík (Řežábek Tomáš,  Vitko Jiří)    EQ


Potvrzená účast:

Hujer
Čejdis, Pajas, Řeži, Brůhyč, Langi, Kráťa?
Viťas, Šváca, Hans, Formy, Stráča, Páťa


 

19. KOLO

19.kolo OHbL Ústí nad Labem v sobotu 19.3.2017 
HSÚ Koliba Ústí nad Labem : HSÚ HBC Desperados
od 8:30 hřistě Ústí nad Labem; Sraz v 8:00 na hřišti

14:2

02:04     Schwarzjirg Ludvík (Vitko Jiří (A),  Čejka Petr (C))    EQ
03:03     Vitko Jiří (A) (Schwarzjirg Ludvík)    EQ
08:15     Wágner Lukáš (Schwarzjirg Ludvík,  Prokeš Radek)    PP
09:45     Pacholík Jan (Straka Miroslav,  France Pavel)    EQ
10:22     Prokeš Radek (Schwarzjirg Ludvík,  Vitko Jiří (A))    EQ
14:36     Wágner Lukáš (Straka Miroslav)    EQ
14:57     Prokeš Radek (Wágner Lukáš,  Vitko Jiří (A))    EQ
16:32     France Pavel (Vitko Jiří (A),  Schwarzjirg Ludvík)    EQ
18:39     Vitko Jiří (A) (Wágner Lukáš)    PP
19:35     Schwarzjirg Ludvík (Brůha Vít (A),  Wágner Lukáš)    EQ
25:11     Wágner Lukáš (Řežábek Tomáš)    EQ
25:48     Wágner Lukáš (Pacholík Jan,  Řežábek Tomáš)    EQ
29:48     Vitko Jiří (A) (Straka Miroslav,  Brůha Vít (A))    PP
34:34     Wágner Lukáš (Schwarzjirg Ludvík)    SH

:

28:02     Černý Jakub (Vichra Marek,  Steklý Pavel)    EQ
44:58     Hašek Jakub (Marcín Daniel,  Bartoš Bohuslav)    PP

Potvrzená účast:
Jandis
Čejdis, Pajas, Řeži, Brůhyč, Langi, Kráťa?
Viťas, Šváca, Hans, Formy, Stráča, Páťa
 

18.Kolo

18.kolo OHbL Ústí nad Labem v sobotu 11.3.2017 
HSÚ Koliba Ústí nad Labem : DEVILS DĚČÍN   2  :  1 (0:1,1:0,1:0)
od 10:30 hřistě Ústí nad Labem; Sraz v 10:00 na hřišti
 
 
Čas Branka (A1,A2) Typ
10:15  Křížek Tomáš (Tafi Pavel) EQ
 
Čas Branka (A1,A2) Typ
19:47  Pacholík Jan (Formánek Jaroslav,  Koev Patrik) EQ
38:31  Prokeš Radek (Vitko Jiří,  Schwarzjirg Ludvík) EQ


Potvrzená účast:

Jandis

Čejdis, Pavlas, Langy, Bruhyc, Stráča, Řeži, Sláva


Šváca, Viťas, Proky, Páťa, Formy, Hans

Omluvenky:

WAGY - Práce

 

17.Kolo

17.kolo OHbL Ústí nad Labem v sobotu 25.2.2017 
HSÚ Koliba Ústí nad Labem : COMA TEAM
od 9:30 hřistě Ústí nad Labem; Sraz v 9:00 na hřišti

1:15 (
0:2,1:7,0:6)

25:26     Wágner Lukáš (Formánek Jaroslav,  Schwarzjirg Ludvík)    EQ
:
06:08     Dörner Sebastian (Zdvořáček Petr)    EQ
13:54     Harkabus Tomáš (Čaloun Jan (C))    PP
17:33     Čaloun Jan (C) (Gottfried David,  Harkabus Tomáš)    EQ
17:46     Balcar Patrik (Harkabus Tomáš)    EQ
20:56     Balcar Patrik (Harkabus Tomáš,  Čaloun Jan (C))    PP
22:40     Čaloun Jan (C) (Zdvořáček Petr)    EQ
24:15     Trončinský Jan (Místecký Lukáš,  Zdvořáček Petr)    PP
26:00     Čaloun Jan (C) (Dörner Sebastian,  Harkabus Tomáš)    EQ
29:06     Harkabus Tomáš (Trončinský Jan,  Čaloun Jan (C))    EQ
31:52     Místecký Lukáš (Zdvořáček Petr,  Amirov Famil)    EQ
33:02     Trončinský Jan (Zdvořáček Petr,  Amirov Famil)    SH
34:45     Čaloun Jan (C) (Zdvořáček Petr,  Macek Roman)    EQ
38:22     Čaloun Jan (C) (Trončinský Jan,  Místecký Lukáš)    EQ
38:40     Dörner Sebastian (Čaloun Jan (C),  Trončinský Jan)    EQ
43:42     Zdvořáček Petr (Čaloun Jan (C),  Gottfried David)    EQ

Potvrzená účast:
Poulis

Viťas, Šváca, Proky, Wagy, Formy, Páťa

Langi, Čejdis, Stráča, Řeži, Brůhyč, Pavlas, Slava

Omluvenky:

 

16.Kolo

16.kolo OHbL Ústí nad Labem v neděli 19.2.2017 
HSÚ Koliba Ústí nad Labem : Dragons  1 : 5
od 10:00 hřistě Ústí nad Labem; Sraz v 9:30 na hřišti

03:47     Netušil Jaroslav (Patzelt Martin,  Tůma Michal)    PP
21:38     Sedláček Jan (Patyk Petr,  Faigl Tomáš)    EQ
26:10     Netušil Jaroslav (Patzelt Martin,  Patyk Petr)    EQ
26:58     Vlach Milan (C) (Netušil Jaroslav,  Peřka František)    EQ
35:07     Netušil Jaroslav (Patzelt Martin)    SH
:
33:46     Vitko Jiří (A) (Straka Miroslav,  Matějka Pavel)    PP


Potvrzená účast:
Hujer

Viťas, Šváca, Wagy, Hanz, Pejda, Peši

Langi, Čejdis, Kráťa, Stráča,Řeži,

Omluvenky:
Brůhič, Proky, Pavlas, 

15.Kolo

15.kolo OHbL Ústí nad Labem v neděli 12.2.2017 
HSÚ Koliba Ústí nad Labem : SHC Killers Litoměřice B
od 13:00 hřistě Ústí nad Labem; Sraz v 12:30 na hřišti

13:2


01:11     Koev Patrik (Straka Miroslav)    EQ
04:04     Kratochvíl Václav (Vitko Jiří)    EQ
08:59     Vitko Jiří (Schwarzjirg Ludvík,  Kratochvíl Václav)    EQ
13:11     Koev Patrik (Straka Miroslav)    EQ
17:06     Wágner Lukáš (Straka Miroslav)    EQ
18:38     Straka Miroslav (Koev Patrik,  Pešout Martin)    EQ
26:05     Pešout Martin (Straka Miroslav,  Řežábek Tomáš)    PP
28:13     Vitko Jiří     EQ
32:09     Vitko Jiří     EQ
39:45     Koev Patrik (Wágner Lukáš)    EQ
41:53     Schwarzjirg Ludvík (Vitko Jiří,  Řežábek Tomáš)    EQ
42:50     Koev Patrik (Wágner Lukáš)    EQ
44:33     Wágner Lukáš (Straka Miroslav,  Řežábek Tomáš)    EQ
:
29:05     Štrympl Jan (Pařízek Dominik,  Schwerhart Tomáš)    EQ
29:59     Rechtorik Ondřej (Vojíř Petr,  Štrympl Jan)    EQ
Potvrzená účast:
Hujer

Viťas, Šváca, Wagy, Hanz, Pejda, Peši

Langi, Čejdis, Kráťa, Stráča,Řeži,

Omluvenky:
Brůhič, Proky, Pavlas,

 

14.Kolo

14.kolo OHbL Ústí nad Labem v sobotu 4.2.2017 
HSÚ SHC Warriors Chlumec : HSÚ Koliba Ústí nad Labem
od 12:00 hřistě Krupka; Sraz v 11:20 na hřišti

4:2



06:13     Reis Zdeněk (C) (Koutský Pavel)    EQ
06:30     Hnízdo Jan (A)     EQ
09:39     Vocásek Jaroslav (A) (Hnízdo Jan (A),  Grosse Jan)    EQ
32:45     Grosse Jan (Hájek František)    EQ
:
40:58     Vitko Jiří (A) (Wágner Lukáš,  Poulíček Jiří)    PP
44:59     Formánek Jaroslav (Brůha Vít (A),  Schwarzjirg Ludvík)    EQ


Potvrzená účast:
Poulis

Viťas, Šváca, Proky, Wagy, Stráča, Řeži, Formi


Langi, Čejdis, Kráťa, Pavlas, Brůhyč

13.Kolo

13.kolo OHbL Ústí nad Labem v neděli 29.1.2017 
HSÚ Koliba Ústí nad Labem : HSÚ Foreads Ústí nad Labem
od 12:00 hřistě Ústí nad Labem; Sraz v 11:30 na hřišti
2:1

05:32     Straka Miroslav (Wágner Lukáš)    EQ
13:58     Wágner Lukáš (Straka Miroslav)    EQ
:
26:17     Gottfried Lukáš (A) (Kočí Jakub,  Kočí Matěj)    PP


Potvrzená účast:
Hujer

Viťas, Šváca, Proky, Wagy, Stráča, Formy, Peši?, Hanz


Langi, Čejdis, Kráťa, Brůhyč,

12.Kolo

12.kolo OHbL Ústí nad Labem v neděli 11.12.2016 
HSÚ Koliba Ústí nad Labem : Pivní Veterání
od 10:00 hřistě Ústí nad Labem; Sraz v 9:30 na hřišti

6:2 (
3:0,1:1,2:1)

03:28     Prokeš Radek (Schwarzjirg Ludvík)    PP
10:31     Vitko Jiří (A) (Formánek Jaroslav)    EQ
13:53     Řežábek Tomáš (Straka Miroslav)    EQ
23:25     Formánek Jaroslav (Řežábek Tomáš,  Straka Miroslav)    EQ
33:43     Prokeš Radek (Vitko Jiří (A))    EQ
40:54     Prokeš Radek (Schwarzjirg Ludvík,  Kratochvíl Václav)    EQ
:
8:57     Hanuš Jan (Kubík Jan (C))    SH
43:09     Hanuš Jan (Kašpar Jan,  Barták Petr)    EQ

Potvrzená účast:

Hujer

Čejdis, Langi, Stráča, Pajas, Kráťa, Řeži

Viťas, Proky, Šváca, Wagi?, Peši?, Formy, Páta

11.Kolo

11.kolo OHbL Ústí nad Labem v neděli 4.12.2016 
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem : HSÚ Koliba Ústí nad Labem 
ve 12:00 hřistě Ústí nad Labem; Sraz v 11:30 na hřišti

3:2 (2:0;1:1;1:0)


06:00     Vacek Jan (Řídel Petr,  Uhlíř Vojtěch)    EQ
09:16     Uhlíř Vojtěch (Vacek Jan)    EQ
28:53     Čejka Ondřej (Vacek Jan,  Řídel Petr)    PP
:
18:31     Straka Miroslav     EQ
31:57     Koev Patrik (Wágner Lukáš,  Vitko Jiří (A))    PP

Potvrzená účast:

Celi

Čejdis, Pavlas, Kráta, Langi, Stráča, Řeži

Viťas, Šváca, Proky, Wagy, Formy, Konev, Peši

10.Kolo

10.kolo OHbL Ústí nad Labem v neděli 27.11.2016 KOLIBA: HBC 74 10:30 hřistě Ústí nad Labem; Sraz v 10:00 na hřišti
14:4 (4:1,6:2,4:1)

03:14     Wágner Lukáš (Brůha Vít (A),  Straka Miroslav)    EQ
04:25     Schwarzjirg Ludvík (Vitko Jiří (A))    EQ
07:25     Vitko Jiří (A) (Schwarzjirg Ludvík)    EQ
08:17     Straka Miroslav (Wágner Lukáš,  Brůha Vít (A))    EQ
17:33     Schwarzjirg Ludvík (Pešout Martin,  France Pavel)    EQ
17:50     Wágner Lukáš     EQ
20:08     Wágner Lukáš (Brůha Vít (A))    EQ
23:09     Straka Miroslav (Langr Michal,  Brůha Vít (A))    EQ
26:34     Straka Miroslav (Wágner Lukáš,  Brůha Vít (A))    EQ
27:09     Vitko Jiří (A) (France Pavel)    EQ
32:47     Wágner Lukáš (Brůha Vít (A))    EQ
34:27     Vitko Jiří (A) (Pešout Martin)    EQ
42:55     Straka Miroslav (Wágner Lukáš,  Brůha Vít (A))    EQ
43:09     Straka Miroslav (Wágner Lukáš,  Brůha Vít (A))    EQ
:
14:11     Fidler Tomáš (Jinek David)    EQ
15:28     Jinek David (Hon Tomáš,  Dobrovolný Jiří)    EQ
18:13     Jinek David (Moučka Daniel)    EQ
40:33     Jinek David (Dobrovolný Jiří)    EQ

Potvrzená účast:

Hujer

Čejdis, Pavlas, Langi, Kráta, Brůhič

Viťas, Šváca, Stráča, Wagy, Peši

9.Kolo

9.kolo OHbL Ústí nad Labem v neděli 20.11.2016 Sharks:KOLIBA 13:00 hřistě Ústí nad Labem; Sraz ve 12:30 na hřišti

0:15 (0:4,0:4,0:7)

/
:
06:51     Straka Miroslav (Brůha Vít)    SH
09:40     Koev Patrik (Wágner Lukáš)    EQ
10:12     Řežábek Tomáš     EQ
12:37     Koev Patrik (Wágner Lukáš)    EQ
17:24     Wágner Lukáš (Straka Miroslav)    EQ
20:09     Wágner Lukáš (Koev Patrik,  Formánek Jaroslav)    EQ
25:54     Vitko Jiří (Langr Michal)    EQ
28:27     Prokeš Radek (Schwarzjirg Ludvík,  Vitko Jiří)    EQ
38:16     Koev Patrik (Wágner Lukáš,  Řežábek Tomáš)    EQ
40:29     France Pavel (Wágner Lukáš,  Formánek Jaroslav)    EQ
41:21     Straka Miroslav (Brůha Vít,  Čejka Petr (C))    EQ
42:20     France Pavel (Schwarzjirg Ludvík,  Langr Michal)    EQ
43:05     Koev Patrik (Wágner Lukáš,  Formánek Jaroslav)    EQ
43:50     Straka Miroslav (Brůha Vít)    EQ
44:15     Prokeš Radek (France Pavel,  Schwarzjirg Ludvík)    EQ


Potvrzená účast:

Hujer

Čejdis, Langi, Pavlas, Rezi, Krata, Bruhic

Viťas, Šváca, Proky, Formy, Pata, Stráča, Peši
8.Kolo
8.Kolo NEDĚLE 13.11.2016 11:45 Ústí nad Labem, SRAZ 11:15 na hřišti

KOLIBA:Orlík

11:4

15:35     Wágner Lukáš (Straka Miroslav,  Langr Michal)    EQ
17:12     Prokeš Radek (Vitko Jiří,  France Pavel)    EQ
22:52     Řežábek Tomáš (Prokeš Radek,  Schwarzjirg Ludvík)    PP
26:31     Vitko Jiří (Prokeš Radek,  France Pavel)    EQ
27:28     Wágner Lukáš (Řežábek Tomáš)    EQ
28:37     Straka Miroslav (Wágner Lukáš,  Řežábek Tomáš)    EQ
36:14     Prokeš Radek (Langr Michal,  Řežábek Tomáš)    EQ
37:26     Straka Miroslav (Wágner Lukáš,  Formánek Jaroslav)    EQ
43:17     Schwarzjirg Ludvík (Pešout Martin)    EQ
43:38     Straka Miroslav     EQ
44:28     Prokeš Radek (Schwarzjirg Ludvík,  Čejka Petr (C))    EQ
:
04:46     Štoček Miroslav (Tomeš František)    EQ
05:33     Štoček Miroslav (Jenč Milan)    EQ
24:46     Kos Martin (Pok Tomáš,  Vlček Filip)    EQ
38:44     Kos Martin (Tomeš František,  Štoček Miroslav)    EQ



Potvrzená účast:

Poulis, Hujer

Viťas, Šváca, Proky, Wagy, Formy, Peši

Langi, Čejdis, Stráča, Pavlas, Reži,

 
Dohrávka 1.Kola
Dohrávka 1.kola SOBOTA 12.11.2016 15:30 Krupka, SRAZ 15:00 na hřišti

Foreads:KOLIBA

1:0


44:22     Černý Luboš (Mrštík Václav,  Gottfried Lukáš)    EQ
:
/

Potvrzená účast:
Hujer

Viťas, Šváca, Proky, Wagy, Stráča, Peši

Langi, Čejdis, Pavlas, Řeži


 
7.Kolo
7.Kolo OHbL Neděle 6.11.2016 ve 13:45 Ústí nad Labem - Rondel, sraz na hřišti ve 13:15

Desperados:KOLIBA
5:15 (1:5,2:7,2:3)

09:13 Boček Jan (Černý Jakub)EQ
18:30 Bodnár Dušan (Salava Martin)PP
22:54 Rážek Miroslav (Taneček Luděk (C),  Štěpánek Jan)EQ
35:10 Špora Arnošt (A) (Škarvada Jiří,  Marcín Daniel)EQ
35:48 Rážek Miroslav (Hašek Jakub,  Taneček Luděk (C))EQ
:
04:08 Formánek Jaroslav (Wágner Lukáš)EQ
05:19 Schwarzjirg Ludvík (Prokeš Radek,  Čejka Petr (C))PP
07:46 Prokeš Radek (Schwarzjirg Ludvík,  Vitko Jiří)EQ
12:02 Prokeš Radek (Vitko Jiří)EQ
14:49 Schwarzjirg Ludvík (Vitko Jiří,  Prokeš Radek)EQ
17:34 Koev Patrik (Wágner Lukáš,  Čejka Petr (C))EQ
17:59 Koev Patrik (Wágner Lukáš)EQ
19:09 Straka Miroslav (Wágner Lukáš)SH
23:44 Koev Patrik (Wágner Lukáš)EQ
26:14 Wágner Lukáš (Straka Miroslav)PP
27:04 Schwarzjirg Ludvík (Vitko Jiří)EQ
29:11 Prokeš Radek (Pešout Martin)EQ
30:17 Schwarzjirg Ludvík (Vitko Jiří)EQ
30:27 Prokeš Radek (Schwarzjirg Ludvík,  Straka Miroslav)EQ
43:25 Schwarzjirg Ludvík (Vitko Jiří,  Pešout Martin)EQ

 
 

Potvrzená účast na zápas:

Hujer

Langi, Čejdis, Stráča, Řeži?, Poulis

Viťas, Šváca, Proky, Formi, Páta, Peši, Wagy?

Omluvenky:
Dvoři (práce), Prachy ( zranění ), Pejda ( zranění )
6.KOLO
6. Kolo OHbL neděle 23.10.2016 v 16:45 sraz v 16:15 na hřišti na Rondelu

KOLIBA:Devils
4:1 (1:1, 1:1, 2:0)

07:07 Vitko Jiří (Schwarzjirg Ludvík, Prokeš Radek) EQ
23:24 Vitko Jiří (Schwarzjirg Ludvík, Celner Jan) EQ
38:10 Řežábek Tomáš (Prokeš Radek) EQ
44:47 Wágner Lukáš (Řežábek Tomáš) EN
:
22:11 Pengl Petr EQ


Sestavat:

CELI

Čejdis, Langy, Stráča, Řeži, Pavlas, Kráťa

Viťas, Šváca, Proky, Formy, Wagy, Páťa, Peši,
5.KOLO
5. Kolo OHbL sobota 8.10.2016 ve 12:00 sraz v 11:30 na hřišti na Rondelu

Coma : KOLIBA 4 : 10 (2:1,2:5,0:4)

Evidence branek

04:34 Zahradník Lukáš (Čaloun Jan, Beránek Jiří) PP
08:07 Čaloun Jan (Harkabus Tomáš, Vávra Josef) EQ
24:24 Zdvořáček Petr (Čaloun Jan, Zahradník Lukáš) PP
28:41 Místecký Lukáš (Trončinský Jan, Čaloun Jan) EQ


04:49 Formánek Jaroslav (Koev Patrik) EQ
15:57 Straka Miroslav (Celner Jan, Wágner Lukáš) EQ
24:50 Wágner Lukáš (Formánek Jaroslav) EQ
25:55 Formánek Jaroslav (Straka Miroslav, Wágner Lukáš) EQ
26:51 Prokeš Radek (Straka Miroslav, Schwarzjirg Ludvík) PP
29:57 Dvořáček Aleš (Vitko Jiří, Schwarzjirg Ludvík) EQ
30:13 Koev Patrik (Wágner Lukáš, Straka Miroslav) EQ
30:32 Vitko Jiří (Prokeš Radek, Řežábek Tomáš) EQ
41:42 Dvořáček Aleš (Wágner Lukáš, Straka Miroslav) PP
42:57 Vitko Jiří (Schwarzjirg Ludvík, Celner Jan) EQ



Sestava:

Celi

Viťas, Šváca, Proky, Formy, Páťa, Peši, Wagy

Čejdis, Pavlas, Langy, Dvořka, Řeži, Stráča
4.KOLO
4. kolo 1OHbL 2.10.2016 od 17:00; Sraz na hřišti u Rondelu 16:30

KOLIBA - Dragons 5 : 8 (3:2,1:4, 1:2)

01:12 Mach Martin (Netušil Jaroslav, Tauš Stanislav) EQ
03:06 Patzelt Martin (Faigl Tomáš, Tůma Michal) EQ
07:28 Vitko Jiří (Schwarzjirg Ludvík) EQ
07:43 Wágner Lukáš (Schwarzjirg Ludvík) EQ
10:21 Wágner Lukáš (Dvořáček Aleš) PP
16:00 Patzelt Martin (Tůma Michal) EQ
20:43 Netušil Jaroslav (Vlach Milan (C)) EQ
23:25 Mach Martin (Patzelt Martin) EQ
27:18 Netušil Jaroslav EQ
29:18 Vitko Jiří (Wágner Lukáš, Schwarzjirg Ludvík) EQ
30:48 Faigl Tomáš (Mach Martin, Patzelt Martin) EQ
40:04 Netušil Jaroslav (Filipovský Jan, Vlach Milan (C)) PP
42:45 Straka Miroslav (Wágner Lukáš, Dvořáček Aleš) EQ

Hujer

Viťas, Šváca, Langy, Stráča, Wagy, Peši

Čejdis, Dvoři, Pavlas, , Řeži

Omluvenky:
Bruhyč, Kráťa, Pejda, Prachy - zranění
Formy - práce
Proky - záda blok
3.Kolo
3. kolo 1.OHBL neděle 25.9.2016 od 16:00hodin v Litoměřicích
Sraz na zápas ve 14:45 hodin na parkovišti na Rondelu případně v 15:30 v Litoměřicích

Litoměřice - KOLIBA 4 : 2 ( 2:1, 0:1, 2:0 )

11:54 Smolík Michal (Pechan Jiří, Stibal Marek) EQ
12:27 Pechan Jiří (Smolík Michal) EQ
13:07 Wágner Lukáš (Vitko Jiří (A)) EQ
19:04 Vitko Jiří (A) (Wágner Lukáš, Prokeš Radek) PP
34:52 Rechtorik Ondřej (Smolík Michal) PP
39:26 Smolík Michal (Pechan Jiří) EQ

Sestava:

Hujer

Viťas, Šváca, Proky

Formy, Stráča, Wagy

Řeži, Peši, Brůhyč

Čejdis, Kráťa, Langi, Dvořka, Pavlas
2.Kolo
2. kolo 1.OHbL 18.9.2016 od 13:30 sraz na zápas ve 13:00 na Rondelu

KOLIBA - Chlumec 4 : 2 ( 1:0, 1:1, 2:1)

06:52 Prokeš Radek (Schwarzjirg Ludvík, Vitko Jiří (A)) EQ
28:56 Vocásek David PP
27:02 Formánek Jaroslav (Řežábek Tomáš) PP
34:15 Prokeš Radek (Schwarzjirg Ludvík, France Pavel) PP
41:03 Vocásek Jaroslav PP
42:21 Vitko Jiří (A) (Schwarzjirg Ludvík, Prokeš Radek) PP

Sestava:

Jandis

1 - Proky, Šváca, Viťas
2 - Stráča, Wagy, Formy
3 - Řeži, Peši, Bruhič,

Pavlas, Langi, Kráťa, Čejdis


Rozhodčí: BERÁNEK- JOUDAL
REGISTRACE Prodloužení/SS/H

FRANCE Pavel 200 Kč - ZAPLACENO
CELNER Jan 700Kč
MUDROŇKA Aleš 200 Kč
POVEJŠIL Tomáš 200 Kč - ZAPLACENO
PROKEŠ Radek 200 Kč - ZAPLACENO
BRŮHA Vít 500 Kč - ZAPLACENO
ČEJKA Petr 200 Kč - ZAPLACENO
FORMÁNEK Jaroslav 500 Kč ZAPLACENO
KRATOCHVÍL Václav 200 Kč
LANGR Michal 500 Kč - ZAPLACENO
MATĚJKA Pavel 500 Kč -ZAPLACENO
ŘEŽÁBEK Tomáš 500 Kč - ZAPLACENO
STRAKA Miroslav 500 Kč - ZAPLACENO
VITKO Jiří 500Kč - ZAPLACENO
DVOŘÁČEK Aleš 200 Kč
WÁGNER Lukáš 400 Kč
PEŠOUT Martin 400 Kč - ZAPLACENO
Do playoff mohou nastoupit hráči, kteří splní kvótu 10 odehraných utkání v základní části Obl.HbL Ústí nad Labem (zásah do utkání). V případě přestupu či hostování hráče v této soutěži se odehraná utkání za oba týmy sčítají. Po utkání p řed podpisem zápisu o utkání vedoucí týmu / kapitán (prvně domácí) vyškrtne nehrající hráče. Konečným kontrolním orgánem jsou rozhodčí, kteří utkání řídili. Kvóta se nevztahuje na brankáře. Pokud by však chtěl v play off brankář nastoupit do pole, tak musí též v základní části splnit kvótu 10 odehraných utkání.

dodatek:
Týmy mohou využít tzv. 1 výjimku z výše popsaného pravidla a to použít hráče do play off, který splní kvótu minimálně 8 (tzn. 1/3 soutěže) odehraných utkání. Jak s touto výjimkou týmy naloží je čistě na nich. V ostatních žádostech (dlouhodobé zranění, zahraniční pobyt, apod.) nebude bohužel vyhověno! POZOR - tato výjimka musí být nahlášena LK v mailové podobě a to max. do STŘEDY 3.5.2017! Nahlášená jména pak budou zveřejněna ostatním účastníkům playoff a tím budou soupisky řádně uzavřeny. Na pozdní nahlášení nebude brán v žádném případě zřetel (pro příklad: nevyužiji výjim ku a pro SF se rozhoduji mezi třemi hráči, kteří by výjimku splnili = nebude vyhověno).
    příjmení, jméno pozice Má zaplatit Zaplaceno dluh dluh minulá sezona
1 1 Matějka Pavel B 1 000 Kč 1 000 Kč 0 Kč  
2 2 Jan Celner B 1 000 Kč 0 Kč 1 000 Kč  
3 3   B 0 Kč 0 Kč 0 Kč  
4 1 Langr Michal O 2 000 Kč 1 600 Kč 400 Kč  
5 2 Formánek Jarda Ú 2 000 Kč 500 Kč 1 500 Kč  
6 3 Čejka Petr O 2 000 Kč 2 000 Kč        0 Kč  
7 4 Brůha Vít O 2 000 Kč 500 Kč 1 500 Kč  
8 5 Povejšil Tomáš Ú 2 000 Kč 1 000 Kč 1 000 Kč  
9 6 Vitko Jíří Ú 2 000 Kč 1 000 Kč 1 000 Kč  
10 7 Schwarzjirg Ludvík Ú 2 000 Kč 1 000 Kč 1 000 Kč  
11 8 Prokeš Radek Ú 2 000 Kč 1 000 Kč 1 000 Kč  
12 9 France Pavel O 2 000 Kč 2 000 Kč        0 Kč  
13 10 Prachař Lukáš O 2 000 Kč 500 Kč 1 500 Kč  
14 11 Řežábek Tomáš O/Ú 2 000 Kč 500 Kč 1 500 Kč  
15 12 Straka Mira O 2 000 Kč 1 000 Kč 1 000 Kč  
16 13 Pešout Martin   2 000 Kč 500 Kč 1 500 Kč  
17 14 Koev Patrik   2 000 Kč 0 Kč 2 000 Kč  
18 15 Wágner Lukáš   1 000 Kč 0 Kč 1 000 Kč  
19 16 Bohouš Černý O 2 000 Kč 500 Kč 1 500 Kč  
20 17 Kratochvíl Václav   2 000 Kč 0 Kč 2 000 Kč  
21 18     0 Kč 0 Kč 0 Kč  
22 19 Aleš Dvořáček   2 000 Kč 500 Kč 1 500 Kč  
23 20     0 Kč 0 Kč 0 Kč  
24 21     0 Kč 0 Kč 0 Kč  
25 22     0 Kč 0 Kč 0 Kč  
26 23     0 Kč 0 Kč 0 Kč  
27 24     0 Kč 0 Kč 0 Kč  
28 25     0 Kč 0 Kč 0 Kč  
29 26     0 Kč 0 Kč 0 Kč  
30 27     0 Kč 0 Kč 0 Kč  
31 28 Sponzorský dar   0 Kč 0 Kč 0 Kč  
1 sobota 12.11.2016     Zápas přeložen  
2 neděle 18.09.2016 13:30 ÚSTÍ NAD LABEM HSÚ Koliba Ústí nad Labem HSÚ SHC Warriors Chlumec
3 neděle 25.09.2016 16:00 LITOMĚŘICE SHC Killers Litoměřice B HSÚ Koliba Ústí nad Labem
4 neděle 02.10.2016 17:00 ÚSTÍ NAD LABEM HSÚ Koliba Ústí nad Labem SC Dragons Ústí nad Labem
5 sobota 08.10.2016 12:00 ÚSTÍ NAD LABEM HSÚ HBC Coma Team HSÚ Koliba Ústí nad Labem
6 x x x x 14 HSÚ Koliba Ústí nad Labem
7 neděle 23.10.2016 16:45 ÚSTÍ NAD LABEM HSÚ Koliba Ústí nad Labem HBC Devils Děčín
8 neděle 06.11.2016 13:45 ÚSTÍ NAD LABEM HSÚ HBC Desperados HSÚ Koliba Ústí nad Labem
1 sobota 12.11.2016 9:00 KRUPKA HSÚ Foreads Ústí nad Labem HSÚ Koliba Ústí nad Labem
9 neděle 13.11.2016 11:45 ÚSTÍ NAD LABEM HSÚ Koliba Ústí nad Labem HBC Orlík Ústí nad Labem
10 neděle 20.11.2016 13:00 ÚSTÍ NAD LABEM HSÚ Sharks Neštěmice HSÚ Koliba Ústí nad Labem
11 neděle 27.11.2016 10:30 ÚSTÍ NAD LABEM HSÚ Koliba Ústí nad Labem HSÚ HBC 74
12 neděle 04.12.2016 12:00 ÚSTÍ NAD LABEM HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem HSÚ Koliba Ústí nad Labem
13 neděle 11.12.2016 10:00 ÚSTÍ NAD LABEM HSÚ Koliba Ústí nad Labem HSÚ Pivní veteráni

 

neděle
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one